Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy (/showthread.php?tid=1015)



RE: decoupage w moim wykonaniu-str 98 podziękowanie dla Oli i Graruta - gofira - 06-11-2013

boniu dziewczyny i znów mi przeciekają oczy ( wiem ,że mam je w mokrym miejscu głowy )
jeszcze raz bardzo wszystkim dziękuję za życzenia i za to że jesteście KOCHAM WAS Z CAŁEGO SERDUCHA już biegnę po coś dobrego

częstujcie się proszę
   
   

i coś do picia
   
   


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 98 podziękowanie dla Oli i Graruta - Zuza - 06-11-2013

Torta bierę i lecę - idziemy z siostrą nad morze Smile

Aaaaa.... Kawę jeszcze podaj, bo ja czasu nie mam! Big Grin


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 98 podziękowanie dla Oli i Graruta - asiek_71 - 06-13-2013

Gofirko- jak mi wstyd-zapomniałam o Twoich imieninachSad Ale przyjmij ode mnie życzenia spełnienia marzeń, zdrówka i szczęściaSmile


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 98 podziękowanie dla Oli i Graruta - gofira - 09-07-2013

dawno nic nie pokazywałam, choć nie znaczy to że nic nie robiłam, jakoś ostatnio brak mi czasu i gdy mam wybierać robić czy pokazywać wybieram robotę. Decu stało się integralną częścią mojego życia i nie wyobrażam sobie aby nic nie robić - tak więc powoli nadrabiam zaległości. dzisiaj coś w temacie szkoły- SEGREGATORY
WIOSENNA WRÓŻKA
   
   
   

DRUGI - czyli fiolet, embossing, relief i dużo "magicznego pyłu"
   
   

i kolejne fotki drugiego segregatora
                   

TRZECI- to waleczne czarodziejki
                   

i ostatni czwarty - jak dla mnie najtrudniejszy
są to elementy do których trzeba było domalować miejscami tło.
skrzat w czapce jest zrobiony w lustrzanym odbiciu - na serwetce szedł w drugą stronę i długo się zastanawiałam jak go obrócić i sposób znalazłam - przykleiłam serwetkę na lewej stronie, a później podmalowałam kolory tak by odzyskał blask
oto co wyszło
                   

W tym miejscu wszystkim składam najserdeczniejsze życzenia wytrwałości i wielu wspaniałych chwil w nowym roku szkolnym Smile


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 103 segregatory- szkoła a wesoło - abask - 09-07-2013

Ależ czadowe te segregatory Wink) Co jeden to ładniejszy a wszystkie razem to cudo Wink))


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 103 segregatory- szkoła a wesoło - wiolka42 - 09-07-2013

Gofi cudne te Twoje segregatory takie fajne ciepłe kolory. Uwielbiam motywy dziecięce - te wszystkie brokaty , złota , srebra SmileSmile.


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 103 segregatory- szkoła a wesoło - Shanna - 09-07-2013

Swietna robota. Wrozkowe nie po mojemu, ale na pewno ksiezniczka jakas sie nimi zachwyci. Natopmiast skrzatowy- czad na maksa. Domalowania pierwsza klasa. I pomysl z odwroceniem serwetki kapitalny.


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 103 segregatory- szkoła a wesoło - gofira - 09-07-2013

dzięki dziewczyny
Dora wiesz jak to jest z tymi pomysłami - potrzeba matką wynalazców


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 103 segregatory- szkoła a wesoło - kachifoo - 09-07-2013

Ehhhh.... aż żal, że już do szkoły nie chodzę... Wink super!


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 103 segregatory- szkoła a wesoło - craftingbydominique - 09-08-2013

Poprzygladalam sie dokladnie i tak jak uwielbiam embossing (brawo!), to skrzatowy wygrywa zdecydowanie Smile