Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy (/showthread.php?tid=1015)



RE: decoupage w moim wykonaniu-str 92 prezenty na Islandię - gofira - 05-24-2013

(05-22-2013, 03:04 PM)Podróżniczka napisał(a): Bardzo, bardzo ładne . Szczególnie zauroczyła mnie bransoleta. Co to jest ta złota pasta? Pytam, bo ja początkująca jestem.
Witaj Kochana i pytaj ile wlezie bo tak najłatwiej się nauczyć i uniknąć baboli.
To zloto to nic innego jak patyna postarzająca stamperii - wypełniam nią spękania- do kupienia choćby w empiku koszt ok 15-16 zł

a dzisiaj kolejna część z cyklu nadrabiamy zaległości w wstawianiu fotek
świeczniki - nosiłam się z zamiarem zrobienia już od jakiegoś czasu- trafiły do zakładu fryzjerskiego, który na ścianach ma tapetę z takim samym wzorem co świeczniki choć nie fioletowym, a czarnym.

   
   
   
i ramka
straszliwie podoba mi się ten wzór- najprawdopodobniej oszczędzam jak mogę i wciąż szukam ich w sklepach ale póki co na próżno
ramka dla syna mojej asystentki na roczek
   
   


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 95 świeczniki i ramka - abask - 05-24-2013

Rameczka śliczna. Taka wiosenna ale świeczniki piękne i dostojne Wink)

Fotki pokazują mi się w poziomie i teraz leżę przed monitorem i się gapię Wink


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 95 świeczniki i ramka - aivii - 05-24-2013

Znany mi już motyw,pięknie wykorzystany!
Na bogato, jak to mówią. Relief, powtórzę się za natabus - przepiękny.


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 95 świeczniki i ramka - gofira - 05-24-2013

(05-24-2013, 09:18 PM)natabus napisał(a): Noooo śliczności pokazujesz, tylko nie mów, że od ręki robiłaś te reliefy, bo skonam.
dzięki wielkie za uznanie
relief - oczywiście że od ręki jak zawsze - ale nie konaj Natabusku nie konaj


a zdjątka nie wiem czemu tak się wyświetlają, ale przynajmniej komputerowa gimnastyka zaliczona Tongue

Natabusku dziękuję z całego Heart za linka Smile


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 95 świeczniki i ramka - jomajka12 - 05-24-2013

A ja już chciałam pytać skąd masz takie delikatne rameczki do obrazków. A ty masz po prostu talent. Piękne świeczniki.


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 95 świeczniki i ramka - exaltation - 05-24-2013

obie prace super Smile a relief- cudowny!


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 95 świeczniki i ramka - aivii - 05-24-2013

Te reliefy naprawdę od ręki? takie ładne równiutkie i symetryczne...?? Chylę czoła.


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 95 świeczniki i ramka - anika - 05-24-2013

Widać wprawną rękę -piękne reliefy. A z kolorem na zdjęciach czasem nie można się dogadać, więc odcień trudno ocenić. W realu pewnie jest ok. Rameczka też bardzo mi się podoba. Smile


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 95 świeczniki i ramka - gofira - 05-24-2013

oj widzę że tu dyskusja rozgorzała a więc wszystkich uspokoję - faktycznie reliefy sa złote ale nei aż tak jak na fotkach w realu bardziej delikatne
a sposób ich tworzenia jest banalny to są takie otwarte kółka jedno przy drugim
ot i cała filozofia Smile


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 95 świeczniki i ramka - asiek_71 - 05-24-2013

Rameczki nikt nie porwał??więc czynię to ja -jest urocza. Powiadasz, że te reliefy to banał??powiedz to mojej dłoni bo jakos takich banałow nie chce mi wyczarowaćSmile