Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy (/showthread.php?tid=1015)



RE: decoupage w moim wykonaniu-str 92 prezenty na Islandię - gofira - 05-21-2013

to bejce firmy berger- seidle z mojej magicznej walizeczki
ciapiesz jak leci i czym popadnie - strasznie lubię te kolory
a miejscami krak i złota pasta


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 92 prezenty na Islandię - Shanna - 05-21-2013

Piekne prezenty.
Niebieska bejca mnie tez sie podoba.
I zadne ochy i achy mi sie nie naleza. Ciesze sie, ze skorzystalas z mojego pomyslu.


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 92 prezenty na Islandię - jomajka12 - 05-21-2013

Piękne rzeczy.


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 92 prezenty na Islandię - Vika - 05-21-2013

Córcia - bransoleta wyszła przepięknie, przecudnie i wszystkie inne prze- też!
Bardzo mi się podoba i jak nic odgapię (a mam jedną, której nie ruszyłam od trzech lat, leży dziewicza i kwiczy, to teraz sobie zrobię, mogę tak samo?)


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 92 prezenty na Islandię - Erato - 05-21-2013

(05-21-2013, 12:59 PM)gofira napisał(a): to bejce firmy berger- seidle z mojej magicznej walizeczki
ciapiesz jak leci i czym popadnie - strasznie lubię te kolory
a miejscami krak i złota pasta

Niesamowicie intensywne kolory tych bejc, jak nie bejce! Fantastyczne. Gdzie się je kupuje?


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 92 prezenty na Islandię - Joanka215 - 05-22-2013

Piękna kolorystyka na bransolecie Smile


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 92 prezenty na Islandię - gofira - 05-22-2013

dziękuje wszystkim za tyle ciepłych słów
co do bejc to są to bejce olejowe z mojej magicznej walizeczki
nie wiem czy można je kupić ja dostałam swą magiczna walizeczkę z 30 kolorami od ślubnego w prezencie. Przedstawiciel tej firmy sprowadził dwie takie walizki do PL i jedna z nich trafiła do mnie Smile
zdecydowanie plusem ich jest fakt, że drewno zabejcowane można nawet zamoczyć. najpierw na bransolecie położyłam krak pentartu i cały się zrobił zdechły wiec włożyłam bransoletę do wody by się odmoczyła, później szorowałam szczotka i woda z płynem i jak widać bejcy nic nie jest
super ta moa magiczna walizeczka Smile
mamuś odgapiaj ile wlezie - śmiało Smile


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 92 prezenty na Islandię - Erato - 05-22-2013

Hmmm, no to będę musiała zgapić przy pomocy czegoś innego Shy


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 92 prezenty na Islandię - Podróżniczka - 05-22-2013

Bardzo, bardzo ładne . Szczególnie zauroczyła mnie bransoleta. Co to jest ta złota pasta? Pytam, bo ja początkująca jestem.


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 92 prezenty na Islandię - aniolek2206 - 05-24-2013

Mój brat mieszka na Islandii i zawsze mi powtarza,że Islandczycy kochają rękodzieło i bardzo potrafią je docenić.Przypuszczam,że kobieta którą poznałaś jest Polką ale na pewno jej znajomi będą jej zazdrościli tak wspaniałego prezentu.A jeszcze fajniejsze jest to,że ten mały podarunek dała go reprezentantka naszego forum.Smile