Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy (/showthread.php?tid=1015)



RE: decoupage w moim wykonaniu-str 89 różane szkło - gofira - 05-21-2013

dziękuję jeszcze raz za wszystkie komentarze i odwiedziny Smile
czasem na naszej drodze staja niesamowici ludzie, tacy otwarci i ciepli i tacy bezinteresowni. Ja ostatnio tez poznałam taką kobietę, a że na stałe mieszka na Islandii to zamarzyło mi się aby zaprała kawałek polskich korzeni ze sobą i tak powstał chustecznik. W tym miejscu należą się podziękowania dla Shanny - Kochana Ty pierwsza pokazałaś taki chustecznik- tak bardzo utkwił mi w pamięci że popełniłam właśnie taki
   
   
na wieku krak stamperii- drogi wiem ( za to dużo wydajniejszy niż pentart) ale z całym sercem mogę powiedzieć że bardzo bardzo fajowski- super się nakłada, szybko schnie i nic się z nim nie dzieje dziwnego - polecam
a że Pani z córką przyleciała to dla córki zrobiłam bransoletę - jakoś niebieskie bejce kocham najmocniej - sobie też kiedyś taką zrobię, a co!
   
   


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 92 prezenty na Islandię - abfd - 05-21-2013

Ładne, bardzo. Zastanawia mnie jak to robicie, że te motywy na tym czarnym tle tak pięknie wychodzą. Zazdroszczę. A krak stamperii to który polecasz?


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 92 prezenty na Islandię - gofira - 05-21-2013

krak stamperi to dwuskładnik sottile - ja kupiłam w empiku - mniejsze opakowanie za niecałe 40 zł i wydajne jest i konsystencja fajowa - z czystym sercem stwierdzam , że inwestycja warta swej ceny
a co do tła - nic trudnego akurat ten motyw był na czarnym tle więc pomalowałam pudlo na biało i serwetka po całości- niestety miejscami białe prześwituje więc jak zawsze pędzelek z jednym kłaczkiem w łapkę i domalowywanie tła czarna farbą- trochę schodzi i oczy wypatrzeć można ale ja uważam że warto
próbuj Kochana - nic trudnego

Grarut a jaki to jest przepis Oli na duże oka bo ja jak zwykle nic nie wiem ?


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 92 prezenty na Islandię - abask - 05-21-2013

Chustecznik piękny. Ślicznie kraczek wyszedł a bransoletka jest bardzo ładna Wink
Kobitka pewnie zadowolona Wink))


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 92 prezenty na Islandię - abfd - 05-21-2013

A mnie ten krak nie wychodzi.. Zazdroszczę. Ale sprytnie z tą czarną serwetką Smile
Dzięki za info Smile


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 92 prezenty na Islandię - Zuza - 05-21-2013

Łał!

Proste, elegancie - po prostu łał!!!


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 92 prezenty na Islandię - gofira - 05-21-2013

Dzięki Grarutku za streszczenie - teraz sobie mieszam jakieś czary-mary na ślub i tam duże oka będą jak znalazł - to zrobię próbę i dam znak co i jak
a co do błysku tym razem to lakier chemiczny


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 92 prezenty na Islandię - anika - 05-21-2013

Piękne prezenty! Mają kobitki szczęście! Smile A kraka szczerze Ci zazdroszczę, bo ja ze swoim jakoś nie mogę dojść do porozumienia. Tongue


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 92 prezenty na Islandię - gofira - 05-21-2013

Anika spróbuj stamperii warto - wcześniej miałam pentart i to było nieporozumienie gesty, dziwny zapach i ostatnio to już się jakieś "odparzenia "porobiły" a tutaj samo sie wszystko robi i pilnować nic nie trzeba


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 92 prezenty na Islandię - Erato - 05-21-2013

Chustecznik jak dla mnie zbyt czarny Big Grin Nie przepadam za takimi motywami na czerni, ale krak śliczny i elegancki.
Za to bransoleta przecudna - to są różne kolory bejcy czy jakiś akryl na bejcy? No fantastyczna, odgapię sobie jak amen w pacierzu!