Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy (/showthread.php?tid=1015)



RE: decoupage w moim wykonaniu-nowe jaja 84 i 85 - gofira - 03-29-2013

dziękuję wszystkim za opinie Kuba tez cały w skowronkach

reliefy? - na początek proponuje w empiku kupić konturówkę stamperii bo to inwestycja na poziomie 6 zł
z czasem można się pokusić o decorfin
co do zumbowego - fajnie że budzi tyle kontrowersji, napis wygląda naprawdę dobrze i wcale nie ma takiego kontrastu jak na zdjęciu bo on to raczej taki granatowo- czarny tylko fotograf marny

a co do maków to tłoj est w rzeczywistości delikatniejsze i dobrze z żywa czerwienia maków wygląda - chodziło o to aby było bardzo żywe - pojechało do osoby,która może nie doczekać wiosny a bardzo za barwami i kolorami tęskni dlatego ono takie "wrzeszczące"
tak czy inaczej wszystkim z całego serducha dziękuję - cóż czas powoli sezon zamykać więc dzisiaj naszedł czas aby zaprezentować w czym owe jajca zostaną spakowane
poniżej moje propozycje opakowań, część inspirowana Malolowymi torebkami.
   
a na pojedyncze jajka torebeczki
   
   


RE: decoupage w moim wykonaniu-nowe jaja 84 i 85 - jomajka12 - 03-29-2013

Pisanka syna - super. Dobrze że i chłopcy chcą się w takie coś bawić. Kolorowe pisaneczki fajne. Makowa, mimo, że nie nie przepadam za żółtozielonym tłem, zrobiła na mnie bardzo miłe wrażenie. Tęsknię za zielenią, więc choć w takiej formie ją popodziwiam. Zresztą maki nie rosną na kremowych łąkach Smile. Pisanka ZUMBA wyszła kapitalnie. Napis robi wrażenie zawieszonego w powietrzu, w oddaleniu od tła. Widzę, że nie ja jedna mam problemy z Alicją. Nie lubiłam tej książki jako dziecko. Przypuszczam, że powodem były ilustracje w mojej książce. Gdyby były bardziej realistyczne, takie "ładne", mój odbiór byłby inny. Gdy dorosłam, też jakoś nie umiałam znaleźć w niej nic dla siebie. Podziwiam technikę, ale pisanka zupełnie mi nie pasuje.


RE: decoupage w moim wykonaniu-nowe84,85 i 87 opakowania na jaja - Shanna - 03-29-2013

Torebeczki na jajca cudne. Taki prezent do konca wykonany samodzielnie (bo i jajko i opakowanie) to najleszt prezent na swiecie.


RE: decoupage w moim wykonaniu-nowe84,85 i 87 opakowania na jaja - jomajka12 - 03-29-2013

No te torebeczki i pudełko to efektowny finał jajecznicy. Chciałoby się powiedzieć - fajerwerki. Mam nadzieję, że obdarowani docenią nie tylko urodę ale i wkład pracy.


RE: decoupage w moim wykonaniu-nowe84,85 i 87 opakowania na jaja - Zuza - 03-29-2013

Piękne dopełnienie pieknych pisanek!
Koniecznie podkreślaj, że sama robiłas, bo faktycznie - jak ze sklepu! Smile


RE: decoupage w moim wykonaniu-nowe84,85 i 87 opakowania na jaja - craftingbydominique - 03-29-2013

Na pewno obdarowani docenia pieknosci - jaja w takich opakowaniach, to za serce sciska.. taki widok... nawet na odleglosc Smile


RE: decoupage w moim wykonaniu-nowe84,85 i 87 opakowania na jaja - gofira - 03-29-2013

dziękuje - usłyszeć tyle miłych słów od tak wspaniałych czarodziejek to naprawdę najlepsza nagroda, a przecież to Wasza zasługa, że to wszystko u mnie powstaje, to często wasze pomysły, inspiracje, ba nawet podpowiedzi gdzie co kupić.
Dzięki wielkie za wszystko


RE: decoupage w moim wykonaniu-nowe84,85 i 87 opakowania na jaja - Vika - 03-29-2013

Pudełko na jaja rewelacyjne, torebki też zacne, ogólnie wielkie brawa Gofi - piękny i obfity sezon jajeczny miałaś Smile


RE: decoupage w moim wykonaniu-nowe84,85 i 87 opakowania na jaja - gofira - 03-29-2013

i pierwszy - pierwsze w życiu jaja decu i tutaj tez należą się podziękowania dzięki Oli za namiar na Panią od jaj Heart


RE: decoupage w moim wykonaniu-nowe84,85 i 87 opakowania na jaja - gofira - 03-29-2013

czyli można powiedzieć że jesteśmy kwita?