Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy (/showthread.php?tid=1015)



RE: decoupage w moim wykonaniu-nowe jaja 84 i 85 - Zuza - 03-28-2013

Łał! Pisanka Kuby bardzo profesjonalna! Mistrzunio nam rośnie... Co to będzie za kilka lat...? Smile

A ja porywam tę w maki - bo za wiosną też tęsknię i na dodatek maki kocham! Smile


RE: decoupage w moim wykonaniu-nowe jaja 84 - gofira - 03-28-2013

(03-28-2013, 10:11 AM)vika napisał(a): No to ja biorę to dla miłośników reliefów, bo mimo, że aż takim miłośnikiem tychże nie jestem, to ptaków już tak Smile a tam jest ptak Smile

Tak tam są nawet dwa ptasiory, a motyw od Maloli i oczywiście należy też się przyznać, ze po raz pierwszy wydrukowałam coś na drukarce atramentowej i to na serwetce super metoda- dzięki Muszko Heart


RE: decoupage w moim wykonaniu-nowe jaja 84 i 85 - Shanna - 03-28-2013

Pochwal Kube, bo pieknie zrobil.
Kochana- konkurencja Ci rosnie i to nie byle jakaSmile


RE: decoupage w moim wykonaniu-nowe jaja 84 i 85 - abfd - 03-28-2013

I ja bym zabrała z reliefami, ale już nie ma, bu.. A tak pięknie dobrałaś kolory na tym jajku.
To z makami coś mi nie gra, chyba to, że tło jest zbyt jaskrawe.
Zumby nie komentuję.
I ostatnie - jest super!!! Smile


RE: decoupage w moim wykonaniu-nowe jaja 84 i 85 - Erato - 03-28-2013

No, młody się spisał! A nawet spisankował Big Grin
Mnie się strasznie podoba tło w tej "zumbowej", jak to zrobiłaś?


RE: decoupage w moim wykonaniu-nowe jaja 84 i 85 - gofira - 03-28-2013

tło w zumbowej to nic innego jak sole patynujące. na fotce nie widać, ale zrobiłam tło, później położyłam kilka warstw lakieru i dopiero napis
w wyniku tych zabiegów uzyskałam taki jakby trójwymiar - taką głębię - kurcze że tez mnie nikt nie naumiał robienia fotek ehhhh Sad


RE: decoupage w moim wykonaniu-nowe jaja 84 i 85 - apawlaczka - 03-28-2013

ja uwielbiam reliefy, choć sama jakoś nie maiłam okazji popróbować, toteż dla mnie numerem 1 jest to cudne jajo z reliefami. jaki preparat do reliefów będzie dobry dla reliefowej nowicjuszki???


RE: decoupage w moim wykonaniu-nowe jaja 84 i 85 - craftingbydominique - 03-28-2013

Naprawde sam poczynil Kuba taka pisaneczke... nic, a nic nie pomagalas.. no ja cie przepraszam... ja bym to w gazecie chyba kazala drukiem oglosic, no swietna jest, kontrast, czapeczka w kropeczki, kurczaki rowniotko dookola, czad. A z Twoich to oczywiscie reliefkowa porywam Smile


RE: decoupage w moim wykonaniu-nowe jaja 84 i 85 - satori - 03-29-2013

Gratulacje i ukłony dla młodego mistrza przesyłam.Proszę uprzejmie je przekazać i dalszych sukcesów życzyć Heart

Dla mnie ZUMBA ,za fajny napis no i to tłooooo -PIĘKNE.Reszta również bardzo fajna ale swojego faworyta wskazałam.Ale pięknych jaj w tym roku się nam pokazało.Miło patrzeć


RE: decoupage w moim wykonaniu-nowe jaja 84 i 85 - iwik073 - 03-29-2013

A mnie podobają się białe margaretkiSmile