Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy (/showthread.php?tid=1015)



RE: decoupage w moim wykonaniu-nowe jaja 84 - Vika - 03-27-2013

Córcia - piękne one Smile
Ja zabieram te " i takie" Smile


RE: decoupage w moim wykonaniu-nowe jaja 84 - Erato - 03-27-2013

Kurczaki komiczne Big Grin
Super to jajo z motywami z Alicji z Krainy Czarów, choć kapelusznik jest dość przerażający...


RE: decoupage w moim wykonaniu-nowe jaja 84 - gofira - 03-27-2013

no to dla tych co nie lubią kolorów wiosny - taka mroczna strona mej duszy, ale nie tylko mojej bo to pomysł Sylwi S.


RE: decoupage w moim wykonaniu-nowe jaja 84 - craftingbydominique - 03-27-2013

ja uwielbiam motywy alicjowe, wiec dla mnie to pierwsze wlasnie najlepsze!


RE: decoupage w moim wykonaniu-nowe jaja 84 - abfd - 03-27-2013

Wow, znowu jaja..
Czarno - białe Alicjowe, bomba. Choć na początku zastanawiałam się czy ta szachownica nie za ciemna i nie przytłacza motywu. Ale za drugim rzutem oka, na szczęście wróciło do oczodołu, wszystko mi pasuje.
Dziewczynki też są piękne, ja bym dała inne tło, ponieważ niezbyt widoczne są sukienki.
Ale ja to ja.
Wykonanie pozostałych jaj też jest wspaniałe Smile


RE: decoupage w moim wykonaniu-nowe jaja 84 - Erato - 03-27-2013

(03-27-2013, 12:28 PM)gofira napisał(a): no to dla tych co nie lubią kolorów wiosny - taka mroczna strona mej duszy, ale nie tylko mojej bo to pomysł Sylwi S.

ale mnie nie chodziło o kolory, bo biało-czarne pisanki bardzo mi się podobają, tylko gęba tego kapelusznika.... Wygląda, pardon, jak trup Big Grin


RE: decoupage w moim wykonaniu-nowe jaja 84 - asiek_71 - 03-27-2013

Gofira, juz wiem gdzie uciekły moje kurczaki... na Twoje pisanki hehe. Pisanki piękne bo inne nie mogą być w Twoim wykonaniu


RE: decoupage w moim wykonaniu-nowe jaja 84 - Shanna - 03-27-2013

Jaja superasne.
Te z serwetek od babci najfajniejsze.
Pierwsze wykonane pieknie. Motyw nie moj. Nie lubie Alicji w krainie... wole Dorotke z KrainyTongueTongueTongue


RE: decoupage w moim wykonaniu-nowe jaja 84 - gofira - 03-28-2013

ile osób tyle opinii i to jest właśnie wspaniałe - każdemu co innego i dla każdego co innego
ja dziękuję za wszystkie opinie i oto com jeszcze w tym temacie poczyniła Smile

z tęsknoty za kolorem i słońcem - maki
   

dla miłośników reliefów
   

i tradycyjnie dla mojej instruktorki zumby
   

a jajkowy sezon w tym roku zamyka najważniejsza pisanka. od samego początku do końca zrobił ją mój syn - Kuba ma 10 lat
oczywiście najbardziej denerwował się że mu na jednym kuraku wyszły zmarchy, ale poradził sobie wyśmienicie JA JESTEM STRASZNIE DUMNA
   


RE: decoupage w moim wykonaniu-nowe jaja 84 - Vika - 03-28-2013

No to ja biorę to dla miłośników reliefów, bo mimo, że aż takim miłośnikiem tychże nie jestem, to ptaków już tak Smile a tam jest ptak Smile

________________________________________________

O, nie widziałam Najważniejszej...
ona jest najpiękniejsza!