Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy (/showthread.php?tid=1015)



RE: decoupage w moim wykonaniu-str 74 wydmuszki - Erato - 03-09-2013

Piękne wszystkie, najbardziej podoba mi się to ostatnie, bo kocham tę serwetkę (w wersji niebieskiej właśnie ją położyłam na świeczniku, na którym schrzanił mi się lakier Undecided ). Podziwiam takie gęste klejenie motywu, wyszło pięknie. Ta z serduszkiem też tak oklejona, jak Ty to robisz? Wydzierałaś czy wycinałaś jakoś ten motyw, czy zagięcia serwetki tak dobrze schowane pod lakierem???


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 74 wydmuszki - gofira - 03-09-2013

Grażynko specjalnie dla Ciebie kolejna trójka
zobaczyłam u Viki czarno-białe kury i mnie się tez one zamarzyły a że to fajne zestawienie kolorystyczne tom se jedno takie ciepła


           

i kolejne "pełne koloru"
   
   


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 74 wydmuszki - Vika - 03-09-2013

Ależ one ładne Smile...
gdybym wcześniej nie robiła, to na bank bym odgapiła Smile
Cudne córciu!

____________________________________

A gdzie talerz??????


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 74 wydmuszki - gofira - 03-09-2013

talerz po jajkach a tutaj jeszcze trzecie bo przecież miały być trzy ale akurat gość przyszedł już poszedł więc jest i trzecie
   
   


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 74 wydmuszki - Zuza - 03-09-2013

Hmmm... dziwne.... Przecież ja najbardziej lubię czarno-białe....
A tym razem zabieram to z mleczami!! Cudne jest!


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 74 wydmuszki - Shanna - 03-10-2013

Wszystkie piekne gorifko.
Trudno wybrac jednoznacznie to najladniejsze. Bo i kurki piekne, i dmuchawiec cudny....chyba naj naj to inspirowane Pracami S.S...ale pewna swojego wyboru nie jestemTongue


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 74 wydmuszki - gofira - 03-10-2013

(03-09-2013, 10:07 PM)oli napisał(a): O Matko, przepiękne!!! A jak błyszczą!
Nigdy mi takie nie wyjdą Undecided
Kochana nie fisiuj tylko rób z pewnością będą śliczne w końcu talent i artystyczną duszę to Ty masz a to wystarczy
A co do błysku - pędzel wachlarzowy, lakier vidaron, i dużo dużo warstw i szlifowania oczywiście, bo jajka mamy z tego samego źródła więc to dobry - wspólny początek Smile


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 76 jaja cz.II - martyna20031 - 03-10-2013

cudne kuleżanko cudneSmile
ja właśnie schrzaniłam kawałek tej serwetki z pawiem czarno białej, kleiłam ten większy motyw
a kura to jaki transfer?


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 76 jaja cz.II - craftingbydominique - 03-10-2013

Ja bym wszystkie zabrala, bez wyjatku! No przepiekny jest ten graficzny ptak i kropy Smile
A mleczaki - pierwsza klasa!


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 76 jaja cz.II - gofira - 03-10-2013

kura to transfer banał - super on wychodzi i nie ma krawędzi i na mojej drukarce mogę a tusze mam takie najtańsze jakieś odpowiedniki
ale transfer banał ma też wadę - nei wychodzi na kolorowych wydrukach czyli tylko czarno białe ale i tak super