Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy (/showthread.php?tid=1015)



RE: decoupage w moim wykonaniu-str 72 SŁONECZNIKI - Erato - 02-21-2013

Zgadzam się z Zuzą, słoneczniki są tak ozdobne i na dodatek to duży motyw, więc te wzory, choć same w sobie piękne, to już dla mnie nadmiar. Najbardziej podobają mi się podkładki, fajnie przetarte tło. A błysk na tacy jak na lodowisku Big Grin Znać parkieciarską rękę Wink


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 72 SŁONECZNIKI - Vika - 02-21-2013

Córcia - podkładki są przepiękne Smile, ale to pudełko do nich już nie aż tak... zeszlifuj te esy (możesz nawet nie do surowego, ale tak, żeby wyjrzała z dołu bejca, potem pobejcuj jeszcze raz i polakieruj)...
Stolik-taca też mi się podoba Smile


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 72 SŁONECZNIKI - anika - 02-21-2013

Śliczny komplet,ale eski,rzeczywiście, mogłyby się usunąć, żeby piękna kompozycja pokazała się w całej krasie. Smile


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 72 SŁONECZNIKI - lenar - 02-21-2013

Podkładki ze słonecznikami przepiękne! Mistrzowsko wykonane cieniowania, po prostu bajka!
Nie przemawiają do mnie natomiast wszelkie esy-floresy i perełki na pozostałych pracach, ale to już rzecz gustu Smile


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 72 SŁONECZNIKI - craftingbydominique - 02-21-2013

No to ja jakas krzywa jestem i po prad pojde, mi sie kropy wydaja nie teges, a stemple najlepsze, moglyby byc mocno zlote, ale ogolnie - bardzo na tak jestem. Ps. Ales Ty pracowita jest, choc przy moim tempie to kazdy przodownik, pewnie stad ten wniosek. Aha, jeszcze podoba mi sie na cukiernicy oplatanie slonecznikow od spodu i troche ich tylko wystawanie.


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 72 SŁONECZNIKI - gofira - 02-21-2013

dziękuję za dobre słowa i pomysły - niestety nic nie da się już zmienić bo one w świat poszły


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 72 SŁONECZNIKI - asiek_71 - 02-22-2013

Esy floresy-patrz przedmówczynie, ale słoneczniki są za to BAJECZNE, CUDNE i wogóle NAJ...NAJ...Jak patrzę na Twoje cieniowanie to az mnie zatyka z podziwu. Kurde jak Ty to robisz o Mistrzyni?


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 72 SŁONECZNIKI - gofira - 02-22-2013

Dziewczyny dzieki wielkie. Te mazaje na tacy to plynne metale i pasty pozlotnicze. Trzy dni ciapalam bo wciaz mi nie pasowalo. A blysk to lakier poliuretanowy wodny jednoskladnikowy z firmy domalux. Polecam bo szybko schnie i gesty i nie ma zapachu


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 72 SŁONECZNIKI - brunetka - 02-22-2013

Piękne są te Twoje słoneczniki Smile Może jeszcze ich nie porzucaj Smile


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 72 SŁONECZNIKI - Shanna - 02-22-2013

Kolezanki juz wszystko napisaly. Ja dodam, ze mnie sie bardzo podoba taca. Na takiej mozna codziennie dostawac sniadanie do lozkaSmile Reszta tez piekna, ale dla mnie taca najSmile