Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy (/showthread.php?tid=1015)



RE: decoupage w moim wykonaniu-str 70 MIŁOŚĆ - Vika - 02-13-2013

Goofi, ależ Ty jesteś przepełniona tą miłością Heart
(zabieram tę szczerą jak dziecięce uczucie i tak jak ono bezwarunkową)
ale wszystkie miłości ogromnie mi się podobają, są przepiekne.. i takie... miłośne Smile


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 70 MIŁOŚĆ - craftingbydominique - 02-13-2013

No ja tez dziecieca chcialam! Albo zakletych kochankow, bo o tlo chcialam zapytac - to jest kilka wzorkow stempli w roznych kolorach? czy zupelnie inksze cudo? bardzo jest przepiekne. Podobaja mi sie swieczniki, turkus i zloto - moje kolory, doceniam bardzo gniecenia spatynowane, ale jak mowi Aga, za ciezkie ciut, choc moze w realu zupelnie inne wrazenie sprawia. Plomienna para tez przednia, bardzo nawet.


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 70 MIŁOŚĆ - Shanna - 02-13-2013

Cuda, cuda, cuda.
A co dalas na tych ciernistych rozach? Pieknie sie blyszcza.
Swieczniki tez piekne. Ten czerwonawy naj.


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 70 MIŁOŚĆ - gofira - 02-13-2013

dziękować dziękować wszystkim za miłe słowa
świeczniki nieskinienie- na nich gnieciony papier i sole - jakoś tak na tej fotce ciężkie a w rzeczywistości zupełnie dobrze to wygląda chyba jakieś zbliżenie mnie wyszło zbyt teges- brak umiejętności fotograf- wiadomo
na parze kochanków stempel jest jeden - silikonowy posmarowany patyną bo mnie strasznie tusze w... złoszczą znaczy- odbity jak leciało czyli naciapany na srebrnym tle z pasty pozłotniczej
a różyczka toż to perła znaczy perłowy płynny metal - strasznie go lubię


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 70 MIŁOŚĆ - Shanna - 02-13-2013

Tak myslalam, ze to albo perla albo lakier brokatowy.


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 70 MIŁOŚĆ - abfd - 02-14-2013

Piękne serca. I jaki lakier!
Świecznki piękne, kolory boskie. Na turkusowym za cięzko torochę, ale to już było analizowane.
A jaka prezentacja prac, pozazdrościć pomysłowości Smile


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 70 MIŁOŚĆ - jomajka12 - 02-15-2013

Wszyskie prace ładne, turkusowy świecznik zabrałabym z chęcią, serduszko szaro białe z wstążką w kratkę takoż. Zwłaszcza ta wstążeczka mi się podoba a racej jej zestawienie z serduszkiem.


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 70 MIŁOŚĆ - brunetka - 02-19-2013

ojej, to serduszko z dziewczynką i misiem jest cudowne SmilePrzepiękny motyw Smile A świeczniki czarno-pomarańczowe są po prostu rewelacyjne!


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 70 MIŁOŚĆ - gofira - 02-21-2013

dziękuję jeszcze raz Wszystkim za uwagi i za dobre słowo
dzisiaj coś klasycznego czyli słoneczniki - klient obiecał że to już ostatnie
   
   
   
   
   

   


RE: decoupage w moim wykonaniu-str 72 SŁONECZNIKI - Zuza - 02-21-2013

Kurcze! Coraz lepiej Ci te słoneczniki wychodzą! Może to jednak nie ostatnie.... Tongue

Podobają mi się niezmiernie - poza jednym - uważam, że te stempelki na pudełku do podkładek niepotrzebne są... Sama bejca plus te fajne duże kropy by wystarczyły....