Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy (/showthread.php?tid=1015)



RE: decoupage w moim wykonaniu - Erato - 11-29-2012

Ooo, moja zmarchuszka przyleciała do Ciebie Big Grin Ona chyba tak ma z tymi zmarchami, bo i u Ciebie je widzę - co nie zmienia faktu, że motyw ptaszkowy jest uroczy i zmarchy nie wpływają na ogólne wrażenie artystyczne!
Za to ta bombka z pejzażykiem - no kurcze, tam to ani jednaj zmarchy nie widzę, nie wiem, jak Ty to zrobiłaś! Bardzo ładne wszystkie.


RE: decoupage w moim wykonaniu - gofira - 11-29-2012

kurcze ja tez się zastanawiam od czego to zalezy i chyba tak jak z ciastem od dnia od zmęczenia i od focha serwetki


RE: decoupage w moim wykonaniu - Erato - 11-29-2012

O! Foch serwetki, to mi się podoba Big Grin Teraz jak mi się coś pomarszczy albo podrze, to powiem, że wszystko przez foch serwetki Smile


RE: decoupage w moim wykonaniu - Vika - 11-29-2012

O, też ostatnio robiłam z tym ptaszkiem na tle białych domków Smile
Ślicznie, Goniu, te bombki Ci wychodzą - co jedna to śliczniejsza Smile


RE: decoupage w moim wykonaniu - gofira - 11-29-2012

a dzisiaj nie bombki a ... a z resztą same zobaczcie
   
   
   


RE: decoupage w moim wykonaniu - Shanna - 11-29-2012

Chustecznik bardzo elegancki. Podoba mi sieSmile
A bombekczki no coz....nie mam co dodac poza tym, ze ptaszkowa, jak zreszta wszystkie ptaszkowe na forum, cudnej urodySmile
Ale od razu zapytam - na przyszlosc jak znalazl - masz na niej 2 wstazki. Sklejalas je czy tylko nakladalas jedna na druga? Ja probowalam skleic, ale mnie sie nie trzymaja.


RE: decoupage w moim wykonaniu - Dyzia - 11-29-2012

Fajny chustecznik, bardzo ładny brąz, a kwiatki jak położone wyglądająSmile


RE: decoupage w moim wykonaniu - Podróżniczka - 11-29-2012

Chustecznik rewelacyjny. Kwiatki aż odbijają się do tła. To połączenie bejcy i kwiatów rewelacyjne.Podklejałaś tło czy malowałaś na biało? A może o to nie wypada pytać.Tajemnica "firmowa".


RE: decoupage w moim wykonaniu - Vika - 11-30-2012

Hmmmm... a ja mam takie dziwne skojarzenia jak patrze na ten chustecznik....
i tak jak Grażula myślę - zbyt szeroka ta koronka Wink


RE: decoupage w moim wykonaniu - gofira - 11-30-2012

dzięki wszystkim - jakoś fotki to nei moja bajka więc wszystko takie nieproporcjonalne ale
kwiaty to wydruk - wiec nic nie podmalowywałam
w dotyku - szkoda ze nie mozecie tego poczuc - chustecznik jest satynowy - połozyłam wosk i dopiero na niego lakier
oczywiscie jest bejca ze zlotymi reflaksami ale na foto nei idac


a co do wstązki na bombidle - ja kleje na magic'a czyli smaruję bombidło na około i przyklejam szersza wstążke, jak oblece do okoła to znów klejem robię małe kropki i naklejam drugą - ot i cała filozofia

a co do chustecznika zauważyłam ze jest taki jak ja - wyrazisty nie mozna przejśc obojetnie albo jest się na tak albo na nie i to chyba najlepsze