Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy (/showthread.php?tid=1015)



RE: decoupage w moim wykonaniu - Shanna - 05-12-2012

Sloiczek z ciasteczkami super. Takie prezenty milo sie dostaje.
Komplet tez ciekawy. Krak wyszedl super.


RE: decoupage w moim wykonaniu - gofira - 05-12-2012

(05-12-2012, 10:26 AM)malola napisał(a): Słoiczek apetyczny Smile
Na komplecie fajny kraczek, ale do tych zielonych napisów wzięła bym więcej zielonych motywów /liści ?/ i fijołki jako dodatek, bo tak trochę to logo jest "dołożone" do kompozycji i nie tworzy z nim całości.
Ale jak rozłożą te wióry to przecież całą Twoją pracę zasłonią ?! nie mogą bez tych wiórów ? Smile




RE: decoupage w moim wykonaniu - martyna20031 - 05-12-2012

Jak dla mnie za bardzo wykrakane,ale jako komplet prezentuje się nieźle. trochę od czapy ten kolor logo .Mógby być taki jak na skrzynce lub taki zielony jak przy kwiatkach.


RE: decoupage w moim wykonaniu - gofira - 06-15-2012

dawno nic nie pokazywałam ale nie znaczy, że leniuchowałam co to to nie - dużo się działo. A oto ostatnie moje prace- to prezent weselny zapakowany również w opakowanie ozdobione przeze mnie - czyli kupiłam karton ( do samodzielnego złożenia ) i ozdobiłam wg własnego pomysłu - a oto efekt:
   
a oto zawartość
   
   
   
do herbaciarki wykorzystałam podpowiedż Waszą z forum - czyli element kolczyków na którym umieściłam imiona nowożeńców- za podpowiedź bardzo serdecznie dziękuję Big Grin
   
dalsza część fotek ponizej






oto kolejne zdjęcia bo prezent był okazały
   
   
   
była i cukiernica
   
   
i w kolejnym poście reszta - kurcze trochę mi tego wyszło nie próżnowałam

   
prezent kolejne ujęcie
oczywiście nie mogło zabraknąć serwetnika- skoro jet cukiernica
   
   





i świeczniki
   
świeczniki z każdej strony
   
   
   
   



niestety mój brak wiary w wartość moich prac przekłada się na to, że wciąz uważam że prezent jest zbyt mało okazały i dołożyłam do niego jeszcze jeden element, który potraktowałm jak "serwetkę" np pod dzbanek z kawą lub tak po prosytu do położenia na stole dla ozdoby
oto co z tego wyszło:
   
   
a oto jak komponowała się całość- muszę się jednak przyznać iż z większościa tych kształtów pracowałam po raz pierwszy co dodatkowo podniosło poziom trudności ( pierwszy raz ozdabiałąm świeczniki, cukiernice, serwetnik, i rozetę przerobioną na serwetę) nigdy też wcześniej nie robiłam kompletów a juz z pewnoscią nie tak wiele elemntów
Panie i Panowie pierwszy w zyciu prezent ślubny zrobiony z sercem dla serca.
   
   
   
Młodym się podobał mi chyba też







RE: decoupage w moim wykonaniu - Shanna - 06-15-2012

Komplet bardzo ciekawy, choc na cukiernicy, jednej szkatulce i serwetniku brakuje mi akcentu jasnej zieleni. Pomysl z ''serwetka'' bardzo fajny.


RE: decoupage w moim wykonaniu - gofira - 06-15-2012

(06-15-2012, 10:38 AM)muszka napisał(a): Ale pracowita z ciebie pszczółka. Komplet okazały i bardzo ciekawy. Ładne kraki na całości. Podoba mi sięTongue. Najważniejsze, ze podobał się młodym. A niedociągnięcia, jeśli jakieś były, nie są istotne, bo przecież był robiony z "sercem". Heart
chyba masz trochę racji ( choć może to nie pracowitość a raczej takie samo niedocenienie i brak wiary w to że prezent może się podobać i dlatego musi mieć dużo części by innym wydał się wartościowy - sama już nie wiem) a należy rónież powiedzieć że w tzw międzyczasie ( czyli między praca zawodową, opieką nad syynem, obowiązkami domowymi, treningami i tworzeniem pierwszego prezentu ślubnego) powstaje jeszcze jeden prezent ślubny i o zgrozo ma jeszcze więcej elementów- ale gdy będzie gotowy to zrobię fotki




RE: decoupage w moim wykonaniu - magnolia57 - 06-15-2012

Mnie się wszystko bardzo podoba, delikatne , zwiewne, śliczne, a że są niedoskonałości? a któż ich nie ma? robota na 5+!!! tak trzymaj Big Grin


RE: decoupage w moim wykonaniu - Cheryy - 06-15-2012

na pewno młodzi będą zadowoleniSmile


RE: decoupage w moim wykonaniu - jomajka12 - 06-16-2012

Bardzo ładny komplet, wiosenny i lekki.


RE: decoupage w moim wykonaniu - brunetka - 06-17-2012

bardzo ładny komplecik Smile Myślę, że młodym się będzie podobać - w końcu najlepsze prezenty to te zrobione samemu Smile