Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy (/showthread.php?tid=1015)



RE: decoupage w moim wykonaniu - brunetka - 11-04-2012

ja cię (pi pi pi)...lodówka powala! Dostać takie drugie życie - czapki z głów! Podziwiam, że się zabrałaś za taki gabaryt i tak ładnie Ci to wyszło Smile A herbaciarka oczywiście też ładna, jakżeby inaczej Smile


RE: decoupage w moim wykonaniu - bilkis - 11-04-2012

Słoneczniki do mnie nie przemawiają,nie mam ani jednej pracy z tym motywem,więc się nie wypowiem,bo bym nie była obiektywna.
Za to lodówka,nooo dziewczyno,tu to poszłaś na całość! Podekupażowałam już trochę mebli,ale żeby lodówce taki lifting zrobić,to mi do głowy nie przyszło,świetny pomysł i znakomite wykonanie,pięknie wygląda!
Ja bym chyba ją w pokoju postawiła w centralnym miejscu, jako przykład sztuki użytkowej, kto to widział, żeby takie cudo w kuchni w oparach tłuszczu stało Smile


RE: decoupage w moim wykonaniu - Podróżniczka - 11-04-2012

Jak widzę to nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych - lodówkę i to tak pięknie ozdobić, to nie lada wyczyn.


RE: decoupage w moim wykonaniu - Dyzia - 11-04-2012

Lodówka świetnie ci wyszła, tełko prawie jak marmur, fajnie, że nie za dużo dekupażuSmile Też mam podobną lodówę, tzn, taką jak na zdjęciu przedSmile
Muszę pokazać mężowiSmile


RE: decoupage w moim wykonaniu - anika - 11-04-2012

Zgadzam się z Grarut- lodówka hitem forum, pięknota.


RE: decoupage w moim wykonaniu - gofira - 11-05-2012

dzięki dziewczyny za dobre rady - teżmnie ta herbaciarka nei powala i jakoś serca do neij nie miałam a słoneczniki nogą upychane bo się klient uparł- cóż czasem trzeba Sad


RE: decoupage w moim wykonaniu - anya - 11-05-2012

Lodówka w decu... ja chyba śnie...niech mnie ktoś uszczypnie, to nie możliwe. Piękna wyszła, chce taką w swoim domu, normalnie Cię zamówię Gofi żebyś mi taką zrobiła. rewelacja, nie mogę wyjść z podziwu... Jak Ty kobieto te cienie tak piękne robisz?


RE: decoupage w moim wykonaniu - gofira - 11-06-2012

jakie cienie? jakie pięknie ? toż to zwyczajne ciapacze są ot takie maziaje pędzlem i wszystkim co pod łapką ale bardzo dziękuję


RE: decoupage w moim wykonaniu - gofira - 11-06-2012

a dzisiaj bombidełka wszyscy pokazują to i ja się skuszę
   
   
mój najulubieńsiejszy
   
i całe towarzystwo
   
   
c.d.n...

(11-06-2012, 12:52 AM)grarut napisał(a): Jak to jest ciapanie, a nie cienie, to ja tak chcę ciapać Tongue
no tak najpierw ciapanie ciapanie ciapanie a potem mazianie mazianie mazianie i ło już


RE: decoupage w moim wykonaniu - sylwia2624 - 11-06-2012

Wszystkie cudne ale ten "mój najulubieńsiejszy" jest po prostu naj naj naj Smile