Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy (/showthread.php?tid=1015)



RE: decoupage w moim wykonaniu - Erato - 10-31-2012

Syntilor poli wodorozcieńczalny schnie w pół godziny - no w każdym razie jest suchy na dotyk. Nie śmierdzi wcale.


RE: decoupage w moim wykonaniu - gofira - 10-31-2012

(10-30-2012, 05:42 PM)muszka napisał(a): Dzięki Gofi. Znaczy, że sa tylko te 5 litrowe? Ja widziałam 1l. Ale jeszcze pytanie natury zasadniczej: czy nie robi sie z tego galareta? Po pewnym czasie?
NIE NIE ROBI SIĘ GALARETA.
a co do pojemności małż mówił ze sa tylko 5 litrowe, ale jemu mniejsze nie potrzebne
co do czasu schnięcia wszystko zalezy od warstwy jaką kładziemy w sensie od jej grubości
jakzalewam - a tak się czasem zdarza np przy gadzim sekretarzyku wieko było zalane to schło 24h
jak kłade cieniutkie warstwy to w odstępach 1-2h




RE: decoupage w moim wykonaniu - wieja84 - 10-31-2012

Bombki fajne , ale podkładki wymiatają , bardzo mi się podobają.


RE: decoupage w moim wykonaniu - gofira - 10-31-2012

dziękować


RE: decoupage w moim wykonaniu - Erato - 11-01-2012

(10-31-2012, 11:08 AM)gofira napisał(a):
(10-30-2012, 05:42 PM)muszka napisał(a): Dzięki Gofi. Znaczy, że sa tylko te 5 litrowe? Ja widziałam 1l. Ale jeszcze pytanie natury zasadniczej: czy nie robi sie z tego galareta? Po pewnym czasie?
NIE NIE ROBI SIĘ GALARETA.
a co do pojemności małż mówił ze sa tylko 5 litrowe, ale jemu mniejsze nie potrzebne
co do czasu schnięcia wszystko zalezy od warstwy jaką kładziemy w sensie od jej grubości
jakzalewam - a tak się czasem zdarza np przy gadzim sekretarzyku wieko było zalane to schło 24h
jak kłade cieniutkie warstwy to w odstępach 1-2h
Kurcze fajnie mieć małża, który odleje z hektolitra lakieru Big Grin
A propos zalewania... Ale to może pójdę na wąt lakierowy Smile


RE: decoupage w moim wykonaniu - gofira - 11-01-2012

Możesz u mnie ją się nie pogniewam a małż parkietnik i lubi moje decu więc co i raz coś nowego targach z myślą o wykorzystaniu w decu


RE: decoupage w moim wykonaniu - gofira - 11-04-2012

a dzisiaj wspominana już kilka razy lodówka
ma 11 lat i przeżyła już kilka a może kilkanaście przeprowadzek- najbardziej jednak dały jej się we znaki wszystkie przyczepiane przez mego syna cudaki
kiedyś małż rzucił a może by tak lodówkę - no i proszę
   
i herbaciarka - to już trzecia z tego wzoru - pierwsza ( była moją pierwszą pracą w decu) lawendowa, druga ze storczykiem a ta zamówił klient do kompletu i nieśmiertelne słoneczniki
   





RE: decoupage w moim wykonaniu - szksat - 11-04-2012

No gofira, toś zaszalała z lodówą - rewelacja!!! Świetny pomysł na umordowaną życiem lodówkę Smile A wykonanie jakie - chylę czoła Smile


RE: decoupage w moim wykonaniu - Shanna - 11-04-2012

Herbaciarce mowie nie, ale lodowke, nie wiem jak, ale porywam. Bedzie mi pasowac do tosteraSmile
A powaznie: herbaciarka ladna, ale nie gra mi czarna konturowka przy kwiatach. Za to gorne esy-floresy calkiem, calkiem.
Lodowka boska. Kiedys mialam nawet pomysl, zeby za nasza stara sie zabrac, ale wtedy jeszcze gabaryty mnie przerazaly. W koncu slubny zrobil mi niespodzianke i na urodziny kupil mi nowa. Tej tymbardziej nie zrobie, bo raz, ze nowa, dwa- typ amerykanski (olbrzym dwudrzwiowy).
A Twoja sliczna. Zupelnie jak prosto ze sklepu. I czy ja tam widze krak, czy ma po prostu uswiniony ekranTongue ?


RE: decoupage w moim wykonaniu - Zuza - 11-04-2012

Gofirko - lodówką mnie powaliłaś!!! Jak Ci się udało to tak zrobić? Rozbierałaś te drzwi czy tak przy niej cudowałaś - raz na krzesełku, raz na leżąco...? Tak czy siak - superancka jest!!!!