Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy (/showthread.php?tid=1015)



RE: decoupage w moim wykonaniu - anika - 10-27-2012

Gofirko! Zachwyciłam się Twoim kompletem.Piękna kolorystyka,ciekawe motywy,całość - super! Szczerze gratuluję.Smile


RE: decoupage w moim wykonaniu - Vika - 10-27-2012

Gofi - podkładki przeszły moje oczekiwania - są fenomenalne! A pojemnik na nie - no brak słów! Smile


RE: decoupage w moim wykonaniu - sylwia2624 - 10-28-2012

Co tu dużo pisać, dzirwczyny napisały chyba już wszystko. Podkładki śliczne bez dwóch zdań.


RE: decoupage w moim wykonaniu - anulkaa - 10-29-2012

Pudło i podkładki rewelka,druga bombka jakoś bardziej do mnie przemawiaSmile


RE: decoupage w moim wykonaniu - gofira - 10-29-2012

dzięki wszystkim za komentarze
bombka z bałwankiem paruje bo w srodku są szyszki - takie brokatem obsypane i one sa na paście przymocowane i chyba ta pasta jeszcze tak paruje choć kilka dobrych dni to otwarte stało
mazaje - mazaje robiłamczym popadnei jest sólsa metale płynne i pasty pozotnicze
błyszczenie to wlasnie synny juz lakier poliuretanowy jednoskladnikowy wodny firmy domalux

i tak to prawda że podkładki kosztowały mnie dużo zdrowia - co najmniej trzy razy zacznałam od poczatku ale efekt tez mi się podoba więc jak dla mneibyło warto


RE: decoupage w moim wykonaniu - Zuza - 10-29-2012

Dzisiaj wpadłam na nazwę klubu: KAC - Klub Artystycznego Ciapania albo Klub Amatorek Ciapania, albo jeszcze coś w tym sensie... Nazwa wg mnie bardzo adekwatna, biorąc pod uwagę nasze zamiłowanie do nalewek! Tongue


RE: decoupage w moim wykonaniu - gofira - 10-29-2012

jakdla mnie oki ciekawe co pozostale członkinie


RE: decoupage w moim wykonaniu - Erato - 10-29-2012

Hmm, jak mnie głowa przestanie boleć to... powiem czy mi się podoba... Tongue
Zresztą uważam, że nazwę można traktować twórczo, na przykład dziś będzie to KAC, jutro KluCiapArt, a za tydzień KLACiap Big Grin
W końcu to kreatywne forum Rolleyes


RE: decoupage w moim wykonaniu - gofira - 10-30-2012

juz tłumacze
jest to lakier poliuretanowy ( ma więcej substancji stałych niż lakiery akrylowe czyli co prawda wolniej schnie ale za to jest twardszy i gęstszy dlatego nadaje się do podkładek), jednoskładnikowy ( nie trzeba mieszac ze sobą dwóch skladników by osiagnąc lakier - jest juz gotowy) wodny ( czyli tak jak wszystkie akryle jego rozcieńczalnikiem jest woda, woda myjemy pędzle i woda go rozcieńczamy)
ten na podkładkach to połysk - jak widac dość wysoki w sensie bardzo błyszczący
NIE ŚMIERDZI - ba on nie ma wcale zapachu - akryl jaki mam w domu jest bardziej wonny niż to.
jest lekko żółtawy - jest to z pewnościa atut przy drewnie ponieważ wyciąga głębię koloru przy przedmiotach bejcowanych, podkładką nadał lekkiej poświaty kości sloniowej lub bardzo jasnego bursztynu- nei jest to zauważalne przy pracach kolorowych- przy bieli neistety nie uzyska się sneiżno- bialego odcienia poniewaz gdy połozymy kilka lub kilkanaście warstw to niestety ale widac ten lekko żóltawy odcień
poniewaz to poliuretan to ja:
używam do złoceń do soli i do kraka tez i do wszystkich prac które maja byc retro
ponizej zdjatko opakowania
   
i jeszcze jedno jest gesty - tak troche jak płynny miód dzięki czemu latwiej sie go aplikuje na różne powierzchnie



RE: decoupage w moim wykonaniu - Shanna - 10-31-2012

On schnie do 8h??? Moj poli, nie dosc ze smrod na 2 dni to jeszcze schnie 24h.