Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy (/showthread.php?tid=1015)



RE: decoupage w moim wykonaniu - Vika - 10-11-2012

Kundulacja... tamte były po 1,20...


RE: decoupage w moim wykonaniu - gofira - 10-11-2012

no niestety nie ja ustalam te ceny i nie mam na to zadnego wpływu - jak powiedziałam małżowi że te sa drogi e to popatrzyl na nie i powiedział ze to jest reczna robota a nie maszynowa i dlatego tak jest - ale jak dla mnie może byćmaszynowo ale by było po 1,2
ja swoje zrobiłam - dzisiaj małż pojechał oddać pani drewienka i odebrac kaucje moja - mam nadzieję że nie bedzie kłopotu


RE: decoupage w moim wykonaniu - gofira - 10-11-2012

przestań Grarutku - obiecałam i zrobiłam - wiesz Pani ma otwarte tylko do 17 a ja byłam u niej wczoraj 17:20 i nie ma tam warunków do robienia fotek więc poprosiłam czy mogę zabrać - mam nadzieję że dzisiaj małż nie zapomni ich oddać
spokojnie - nei przewiduję kłopotów z resztą one sa wiecej warte niż 50 zl ktore zostawiłam jako kaucja będzie dobrze.


RE: decoupage w moim wykonaniu - gofira - 10-11-2012

dobrze dobrze - Grarutku Ty to jak taka Dobra Ciocia martwisz się o wszystkich


RE: decoupage w moim wykonaniu - brunetka - 10-11-2012

Gdyby nie fakt, że już niebawem 3 dekada życia mi się zacznie i nie wypada, to poprosiłabym o taki zestaw z wróżkami Tongue


RE: decoupage w moim wykonaniu - gofira - 10-12-2012

(10-11-2012, 12:02 PM)grarut napisał(a): Jak nie uda, też napiszTongueTongueTongue ot wymyśliłam i napisałam psia kość. Jak się uda napisz, a jak się nie uda, to lepiej nie pisz - głupek ze mnieBig GrinBig GrinBig Grin

spokojnie wszystko oddałam i Pani nie robiła żadnych kłopotów
(10-11-2012, 06:52 PM)brunetka napisał(a): Gdyby nie fakt, że już niebawem 3 dekada życia mi się zacznie i nie wypada, to poprosiłabym o taki zestaw z wróżkami Tongue
eeee a ja myślę ze kazdy może miec coś z dziecka ba nawet powinien bo dzięki temu jego wyobraźnia i świat sa bogatsze- to jak wróżki?





RE: decoupage w moim wykonaniu - gofira - 10-22-2012

wreszcie - pokazuję sabatowy dzban
nie jestem zadowolona błyszczy się jak psu... i nie da się tego sfotografować - głupi aparat
jakby ktoś pytał co tam jest to najbardziej szczera odp to WSZYSTKO bo i pasty pozłotnicze, metale płynne, folia, farby i lakiery i pyły złote i ehhh co tam nie znalazłam
niestety okazało się że perłowy płynny metal choć w rzeczywistości wygląda cudnie - daje taką satynową poświatę to na zdjęciach "dziwnie" odbija światło i wygląda na białe plamy TAK WIĘC DLA WSZYSTKICH - NA DZBANIE NIE MA BIAŁYCH PLAM SĄ TYLKO NA ZDJĘCIACH co potwierdza mój brak umiejetności fotografowania
   
   
   
   
   
I JESZCZE KILKA FOTEK
   
   



RE: decoupage w moim wykonaniu - Vika - 10-22-2012

O właśnie! Zaje... Tongue
Fotografie pracy z pastami pozłotniczymi, płynnymi metalami, itp. nigdy nie wyjdą tak dobrze, aby w pełni oddać urodę pracy... wiem coś o tym, bo próbowałam setki razy, po prostu się nie da i już, pozostaje zdać się na wyobraźnię, a tej nam przecież nie brakuje...
Ja sobie już wyobraziłam jak ten dzban wygląda w naturze - mnie się podoba Exclamation

A, i jeszcze fotografie prac z solami są też do kundulencji, niestety...


RE: decoupage w moim wykonaniu - gofira - 10-22-2012

dzięi za pocieszenie - przez ten połysk i pozłoty a przede wszystkim przez metale płynne wygląda jakby ten dzban miał takie intensywne barwy w rzeczywistości sa bardzuiej stonowane i dobrze bo oto chodziło


RE: decoupage w moim wykonaniu - gofira - 10-22-2012

no najbledszy to nie jest ale barwy w rzeczywistości sa nieco mniej nasycone
i jeszcze jedna praca - akcja wróżki - segregator na prezent - zdjęcia robione w trakcie pracy - bo później nie było juz czasu ani możliwości
   
   
   
   
   
należy nadmienić iż dziewczynka jest słabowidzaca dlatego też zywe kolory i dużó wypukłych elementów i oczywiście brokat podstawa prac dla Księzniczek i o księżniczkach
czyli błyszcząco i świecąco