Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy (/showthread.php?tid=1015)



RE: decoupage w moim wykonaniu - Shanna - 09-27-2012

(09-27-2012, 12:58 PM)Ataner napisał(a): Gocha, Ty to masz szczęście, co nie?
Chustecznik w kawałku cudny, a co będzie jak całość zobaczymy??? Padniemy jak nicSmile Gofi, już trenuj, bo będziesz nas podnosić!

Juz widzialam. To co vika pokazala to nic w porownaniu z calosciaSmile


RE: decoupage w moim wykonaniu - gofira - 09-28-2012

tak grzeczna i bardzo bardzo kochana - znaczy e-mama bardzo mnie kocha i powiem Wam w sekrecie że strasznie ale to strasznie mi się to podoba - kurcze aż sama sobie zazdraszczam
i jak tu Was nie kochać?


RE: decoupage w moim wykonaniu - Zuza - 09-29-2012

Omójtysmutku!!! Jaka śliczna pajęczyna!!! Bajkowa!
Ale będziesz miała superasty chustecznik!


RE: decoupage w moim wykonaniu - gofira - 09-29-2012

dziewczyny potrzebuje rady i zwracam się do Was bo mam w glowie pustynię znaczy coś wiem ale nie do końca
mam takeigo znajomego, który jak jeździ do za gramanice po różne rzeczy to ma baczenie na przedmioty dla mnie i nie chce za to pieniędzy a wciąz powtarza, że coś mu tam kiedyś zrobię no i właśnie nastał ten czas-
WYMYŚLIŁAM DLA NIEGO PODKLADKI POD KUBKI O WYM 13*16 CM
plan jest taki że na jednej stronie będzie kobieta a na drugiej kwiat
   
   
mam 8 kobitek w takim stylu i 4 kwiatki. kwiatki będą cukrzone i lekko rozmazane , ale jest problem z kobitkami bo niby co ja mam z nimi zrobić? mają tło i to niezłe więc raczej nie będę wycinać samej postaci bo i po co?? wymyśliłam że może by je krakiem 2- składnikowym potraktował i złotą porporiną a potem na to patyna czarna???
rozumiem, że wtedy po kraku i porporinie lakier poli a potem dopiero patyna
a mże to głupi pomysł - poradźcie coś proszę


RE: decoupage w moim wykonaniu - Vika - 09-29-2012

Żadne takie!
Kobitki po całości i ewentualnie, powtarzam - ewentualnie! lekko patyna w narożnikach. I finito!


RE: decoupage w moim wykonaniu - Shanna - 09-29-2012

Ja tez jestem za zastapieniem rozy jakims samochodem. Moze jakims starym?


RE: decoupage w moim wykonaniu - natalyyjka - 09-30-2012

Z samochodem świetny pomysł ;p
Chyba, że znajomy lubi kwiatki Wink


RE: decoupage w moim wykonaniu - mariola7 - 09-30-2012

...z męskich motywów to może jeszcze jakieś dzikie zwierzęta albo odludne miejsca typu pustynie czy wysokie góry


RE: decoupage w moim wykonaniu - gofira - 10-01-2012

dziękuje Wam wszystkim za pomysły i rady - to niesamowite że zawsze moge na Was liczyc - wielkie <CMOK> ZA TO
PÓKI CO ZDECYDOWAŁAM, ZE:
1. KOBITKI ZOSTAJA I TYLKO JE PATYNA CIEPNĘ PO ROGACH - JAK PAKA OD vIKI DOTRZE BO W NEIJ PATYNA
2. NA TYLE NIE BĘDZIE MOTYWU
3. z tyłu miało byc tło w kolorze tła pani i na to mazaje pozlotnicza farba ale jeszcze chyba za mało mam genów po mojej e-mamie bo nic mi z tego nei wychodzi - nie wiem co źle robie ale albo mam takie ciapy i koloru pod nimi nie widac albo wygląda to jakby kto szarym łołókiem coś pomazał
4. jest plan aby z tyłu wypróbowac solenie
więc póki co pomalowałam tył na bialo i czekam na Vikowa pake bo tam i sole i patyny i wszystko inne też a później się zobaczy


RE: DO VIKI... - gofira - 10-01-2012

"Prawdziwy przyjaciel - potężna obrona, kto go znalazł- skarb znalazł"

Ja znalazłam Was, ale dzisiaj bardzo serdecznie chciałam podziękować
Vice/Violi to najpiękniejszy, najwspanialszy, najcudowniejszy chustecznik jaki w życiu dostałam.
Bardzo dziękuję za całą paczkę ( pytać o to co do czego będę później) teraz siedzę i zazdraszczam z CAŁEGO SERCA ZAZDRASZCZAM samej sobie że mam tak wspaniałą e-mamę, która obdarowała mnie takim wspaniałym prezentem, która podarowała mi tak piękną cząstkę siebie - magia aż bije z niego.
dla tego Vika:

   

HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart