Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy (/showthread.php?tid=1015)



RE: decoupage w moim wykonaniu - wronia - 09-12-2012

Chustecznik podoba mi się bardzo.Taca mniej, ale tylko ze względu na tego kraka.


RE: decoupage w moim wykonaniu - gofira - 09-12-2012

(09-12-2012, 06:42 PM)brunetka napisał(a): Jakbym miała 8 lat to pobiegłabym do mamy,że też chcę taki chustecznik!
oj kochana to chyba dawno miałaś 8 lat Tongue teraz dziewczynki w tym wieku to zamawiają segregatory i przyborniki z monster high- lalkami które wyglądają jak zoombie i śpią w trumnach, a chustecznik zamówiła babcia dla 3-miesięcznej wnusi- na głowie świat stoi.
Ale nie przejmuj się kochana mi wzór z chustecznika również przypadł bardziej do serca niż te potworzaste lalki.



RE: decoupage w moim wykonaniu - lilianna - 09-13-2012

Tulipanki na tacy sliczneRolleyesogólnie kocham rośliny cebuloweWink, no a chustecznik... śliczniutkiSmileale mnie jest smutno, gdyż ten sam motyw wykombinowałam sobie na chustecznik konkursowy i teraz kichaSadMuszę myśleć od początkuConfused


RE: decoupage w moim wykonaniu - brunetka - 09-14-2012

Gofiro, masz rację, już nawet nie pamiętam, kiedy to było, jak miałam 8 lat Wink I racja - nie rozumiem fascynacji tymi zombi....nawet nie chcę myśleć, co będzie za kilka/kilkanaście lat Undecided


RE: decoupage w moim wykonaniu - gofira - 09-17-2012

(09-13-2012, 05:52 PM)lilianna napisał(a): Tulipanki na tacy sliczneRolleyesogólnie kocham rośliny cebuloweWink, no a chustecznik... śliczniutkiSmileale mnie jest smutno, gdyż ten sam motyw wykombinowałam sobie na chustecznik konkursowy i teraz kichaSadMuszę myśleć od początkuConfused
upsss to nie chcący - z reszta czemu musisz wymyśląc cos nowego - możesz przeciez ten sam motyw tylko w innej oprawi ei z pewnością będzie super




RE: decoupage w moim wykonaniu - gofira - 09-20-2012

dziękuje fajnie że się podoba nei tylko klientowi ale przede wszystkim decuczarodziejkom- wasze opinie sa bardzo ważne w końcu kto jak kto ale Wy znacie się na tej robocie jak mało kto.


RE: decoupage w moim wykonaniu - szksat - 09-20-2012

Taca mnie ujęła po prostu Smile Jest piękna - kolorystyka, motyw... Cudo


RE: decoupage w moim wykonaniu - Ania_butterfly - 09-26-2012

Chustecznik jest prześliczny. Z pewnością spodoba sie Zuzi Smile
Taca jest super. Bardzo mi sie podoba.


RE: decoupage w moim wykonaniu - Vika - 09-26-2012

Chus-tecz-nik, chus-tecz-nik, chus-tecz-nik!!
Wygrał!!
Bardzo mi sie podoba... i po co ja robię??? Sad


RE: decoupage w moim wykonaniu - gofira - 09-26-2012

no jak po co ? dla mnie robisz kochana dla mnie a ja już na samą myśl ocieram łezkę zachwytu i czekam czekam czekam i już nie mogę od tego czekania bo ja nie z tych cierpliwych - kurcze długo jeszcze Tongue pokaż może choć kawałek plissss
a dzisiaj chciałam się pochwalić miałam to zrobić wcześniej ale wciąż choruję na chroniczny brak czasu, ale dzisiaj się zawzięłam, zgoniłam ślubnego od komputera i wklejam
na pierwszej fotce - przyszedł niedawno i już go zapełniłam- prezent od Cherry - naszej wiśniowej czarodziejki - woreczek
prawda że pięknie wygląda w komplecie z nożownikiem ???
jestem zachwycona i jeszcze raz dziękuję z całego serducha

   

i mój kawałek magicznego aniołowa- wcześniejszy lokator miał jakąś manię i nawiercił miliony dziur w ścianie więc trzeba je było zakryć i tak część mojej kolekcji zawisła na ścianie- zasada powstawania kolekcji jest taka, że z każdego miejsca w którym jestem przywożę anioła- podpisuję i stawiam lub wieszam - dzisiaj dołożyłam elfa-anioła od Viki i zobaczcie jak pięknie to wygląda
   
dziękuję dziewczyny z całego serducha HeartHeartHeart
mam nadzieję że będę mogła się Wam jakoś odwdzięczyć. Heart