Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy (/showthread.php?tid=1015)



RE: decoupage w moim wykonaniu - Shanna - 09-07-2012

Dolaczam sie do pochwal kolezanekSmile


RE: decoupage w moim wykonaniu - gofira - 09-07-2012

(09-07-2012, 10:07 AM)grarut napisał(a): Chustecznik pierwsza klasa. Tylko co, facet chciał słoneczniki, a Ty przemyciłaś tą kukardkę. No to ja Ci powiem, że nie tylko przebojowa z Ciebie kobitka, ale też bardzo odważnaTongueTongueTongue
nie, faceci w pracy to tylko oglądają, a to dla kobitki ona komuś na prezent czy jak.
ale powiem szczerze ze jak dla faceta bym robila to też byłby z kokardką - niech ma odrobinę subtelności w życiu a co !
dzięki za miłe słowa



RE: decoupage w moim wykonaniu - gofira - 09-07-2012

dzięki - to dla mnie ważne szczególnie że jakoś ta kokardka nie chciała mi wyjść i trochę mnie to kosztowało, ale ja uparta więc dałam radę Smile


RE: decoupage w moim wykonaniu - gofira - 09-08-2012

kolejna porcja moich prac, ale nim je pokażę muszę BARDZO SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ DWÓM OSOBOM BEZ KTÓRYCH ONE BY NIE POWSTAŁY.

Lady S- dziękuję że zdradziłaś mi szczegóły swojego sposobu na transfer lakierowy : SmileBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

martyna20031- dziękuję za stronkę z wzorami bez tego ani rusz Heart

w ten sposób spełniłyśmy życzenie pewnej 8-latki, która aż piszczała z zachwytu- to najlepsza nagroda.


a teraz trochę technicznych drobiazgów- prace są przed lakierowaniem (bo później nie było już czasu na foto) i przed wybieleniem środka segregatora.

drewniany przybornik na biurko:
   
   
   
   
   




i segregator- tutaj poszalałam z kolorem i konturówką choć łatwo nie było wciąż się zatykała, spadała nasadka i wszystko wyciekało bokami- cały dom był srebrno - złoty.
   
   
   
   
   

kolory tła to oczywiście bejca. niestety okazało się że na drewnie są jakieś skazy i uwidoczniły się dopiero po nałożeniu bejcy- przeszlifowałam, ale segregator to sklejka i tam niewiele można zeszlifować bo z każdą warstwą jest co raz gorzej.


RE: decoupage w moim wykonaniu - Zuza - 09-08-2012

To ja już wolę słoneczniki i krokusy... Albo lawendę... Tongue

Ale bardzo mi się podoba Twoje konturówkowe tworzenie! Wcale nie widać, że miałaś z tym kłopoty!
I tło na segregatorze przepiękne! Szczególnie to przejście kolorów!!


RE: decoupage w moim wykonaniu - mariola7 - 09-08-2012

Super Smile bardzo fajny przybornik i segregator, bo dużo mówią o upodobaniach osoby dla której je zrobiłaś


RE: decoupage w moim wykonaniu - Shanna - 09-08-2012

Segregator piekny. Z konturowka poszalalas, ale cudnie wyszlo.
Przybornik mniej mi sie podoba, ale to chyba za sprawa motywu. No ale to w koncu dla dziewczynkiSmile


RE: decoupage w moim wykonaniu - gofira - 09-08-2012

(09-08-2012, 08:03 PM)Lady_Slonko napisał(a): To wcale nie jest mój sposób na transfer, nie kłam Smile Ja tylko przekazałam Ci to co kiedyś wyczytałam w necie Wink

Najbardziej podoba mi się konturówka, bo te bajkowe motywy to nie moje czasy Smile
Kochana Siostro - oczywiście że podziękowania dla Ciebie- każda z nas nauczyła się od kogoś lub wyczytała gdzieś, ale to Ty się ze mną podzieliłaś szczegółami prze co sposób jaki przekazała mi Vika został dopracowany- bez Ciebie nie ruszyłabym z miejsca tak więc w pełni zasłużone DZIĘKI


Co do kolorów i motywów wiecie nasz klient nasz Pan. Smile młoda była zachwycona, a przybornik - firma MUDA takie produkuje są na all... . niestety ich wykonanie pozostawia sporo do życzenia a i cena nie jest zbyt atrakcyjna, ale jeśli ktoś potrzebuje namiar służę informacją.



RE: decoupage w moim wykonaniu - wronia - 09-09-2012

Wyobrażam sobie radość dziewczynki. Ja podziwiam segregator. Napracowałaś się przy nim że hej!!


RE: decoupage w moim wykonaniu - brunetka - 09-10-2012

Kawał dobrej robotySmile i choć nie rozumiem co dzieciaki w tych potworkach widzą, to wierzę, że piszczały z zachwytu Smile Pewnie zrobiłabym tak samo Tongue