Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy (/showthread.php?tid=1015)



RE: decoupage w moim wykonaniu - anika - 09-06-2012

Aleś Ty pracowita.Mnie to wszystko tak pomału idzie.Bardzo fajne pracki, a jaszczur na skrzyneczce taki,że wow ! Wyjątkowo superaśny!


RE: decoupage w moim wykonaniu - gofira - 09-06-2012

dzięki- jaszczur wzbudzał wiele emocji i to nie tylko u mnie Smile
to taka wspólna praca kilku czarodziejek bo gdyby nie dziewczyny nie odważyłabym się szlifować do gołego drewna i robić wieko od nowa - trzymały kciuki- jak widać rzetelnie bo wyszło dobrze


RE: decoupage w moim wykonaniu - gofira - 09-07-2012

nie wiem jak Wy, ale ja, a w zasadzie moi klienci mają tzw nieśmiertelne wzory, czyli gdy jest zamówienie zazwyczaj jest z tym motywem- słoneczniki albo krokusy i muszę się dużo napracować aby namówić inwestora na coś innego, czasem - tak jak w tym przypadku inwestor jest wyjątkowo zatwardziały i wtedy - słoneczniki albo krokusy, dlatego aby nie była to manufaktura czy taśmowa robota staram się aby za każdym razem przemycić coś nowego. Tym razem padło na kokardkę - uparłam się a ślubny miał ubaw. Oto jak wyszło
   
do kompletu cukiernica i tutaj postanowiłam wypróbować pastę pozłotniczą jaką zakupiłam ostatnio - jak dla mnie super sprawa i bardzo fajna konsystencja i łatwa aplikacja - będę eksperymentować.
   
i jak zawsze nieśmiertelne krokusy- tutaj nie było nawet szansy na negocjacje ehhh
   
i pojechało do klienta


RE: decoupage w moim wykonaniu - gofira - 09-07-2012

wiem Marta wiem - właśnie robie tace w tulipany Smile tak dla odmiany


RE: decoupage w moim wykonaniu - Zuza - 09-07-2012

Ja Cię bardzo proszę o większe zdjęcia. Chustecznika w ogóle nie widzę... tzn, widzę, ale bez szczegółów... Sad A na cukiernicach jest krak?

A motywy... cóż, w motywach też mody panują... A te (słoneczniki i krokusy) na szczęście ładne są! I patrzy się na nie z przyjemnością - to nie jaszczurki... Big Grin


RE: decoupage w moim wykonaniu - gofira - 09-07-2012

dobrze jak dotre do domku to wrzuce większe fotki - choć nie jest to łatwe bo rozmiar jest ograniczony przez forum to co mam zrobić?
krak jest ale taki mega delikatny bo takie było życzenie klienta - nasz klient nasz pan !


RE: decoupage w moim wykonaniu - Zuza - 09-07-2012

Wrzuć je osobno, bez kolażu...

O! Bo jak nie ma kraka, to nie ma dekupaża!!! Tak twierdzą niektórzy.... Smile Inni dodają, że muszą być przetarcia... Z tego wynika, że ja dekupaża nie robię... Sad Tongue


RE: decoupage w moim wykonaniu - gofira - 09-07-2012

ta własnie dzisiaj oddaje takie prace - przybornik - później wrzucę zdjęcia i nie ma na nich kraka- obrazki są naniesione przy pomocy transferu , podmalowane delikatnie miejscami pozłacane i co usłyszałam od panów w pracy - "nooo ładne ale takie bez spękań łe" tak więc jak widać - wszystko zależy od wyobrażenia


RE: decoupage w moim wykonaniu - Vika - 09-07-2012

Córcia - brawo!
Chustecznik - fajna kompozycja, udało Ci się uniknąć przeładowania (przy motywach słonecznikowych bardzo o to łatwo, bo one z tych dominujących są), śliczny dół, pieknie widoczne słoje... brawo!
Obie cukiernice też fajne ( ale dostajesz po uszach za niedopracowanie w miejscu łączenia kulki z wiekiem Wink !!) podoba mi się nawet krak, jest taki delikatny, spokojny... tak jak lubię Smile


RE: decoupage w moim wykonaniu - gofira - 09-07-2012

przepraszam za to łączenie - widziałam i wiedziałam ale nic mi tam nie chciało wleźć i nie mogłam tego niczym wyczyścić Dodgy - próbowałam i to nie raz słowo Angel
ale masz rację PRZEPRASZAM poprawię się poprawię obiecuję AngelHeart