Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy (/showthread.php?tid=1015)



RE: decoupage w moim wykonaniu - gofira - 08-20-2012

mam juz potwierdzenie że właściciel gadziego sekretarzyka w niebo wzięty, a dzieło będzie stało na honorowym miejscu ufffff ulżyło mi i to bardzo, choć nie ukrywam, że juz nawet pomysł na ewentualne przerobienie w głowie też powstał. gadzi sekretarzyk i jaszczurkowa zakładka mają nowy dom, to i ja zadowolona jestem- cóż GUST TO NIEZBADANA RZECZ.


RE: decoupage w moim wykonaniu - Zuza - 08-31-2012

gdzie ten eksperyment?



RE: decoupage w moim wykonaniu - callisto - 09-03-2012

Nie przepadam za gadami, ale tego chętnie bym przygarnęła. Rewelacyjnie wyszło.
Babcia zadowolona z przypominajki? :>


RE: decoupage w moim wykonaniu - gofira - 09-04-2012

witajcie- ja nie wiem ale chyba doba mi się ostatnio skurczyła. jak zawsze do pracy, jak zawsze po pracy obowiązki w domu i decu i niby nic nowego, ale ja nie mam czasu zajrzeć na forum. ledwo udaje mi się pstryknąć fotki swoich prac, bo już na ich wrzucanie nei ma czasu. ale dzisiaj się uparłam i postanowiłam pokazać choć część.
DZISIAJ U MNIE STORCZYKOWO
pamiętacie chustecznik ze storczykiem? tak się spodobał klientce, że nim się obejrzałam a już miałam w domu jej starą herbaciarkę i prośbę o przerobienie by pasowała do kompletu- starałam się a oto jak wyszło:
   
idąc za ciosem postanowilam zrobić rónież lampion z tym motywem. uparłam sie na bialy ryżowiec jako bazę, ale oczywiście okazalo się że mój dostawca ma wszystkie kolory tęczy, niestety bez bieli Big Grin ale co mi tam jak się uprę to dam radę i znalazłam, a co skąd? ano postanowiłam wyrwać marginesy z obrazków jakie miałam, a które były wydrukowane na ryżowcu- zeszło mi chwilkę ( jakoś pół nocy), ale na swoim postawiłam.
   
ale przecież to nie koniec schodów - bo kłopot kolejny dopadł mnie przy stopie, nie mojej tylko kielicha- srebrne "zygzaki" za nic w świecie nie chciały się przykleić do nóżki ( choć nawet prosiłam i groziłam- żaden klej nawet magic nie chciał chwycić) i tak się uparłam, a co przypomniał mi się klej z castoramy taki za 5 zł do wszystkiego i co nie kłamali bo zygzaki też przykleił- o proszę
   
i oto efekt


(08-31-2012, 03:54 PM)Zuza napisał(a): gdzie ten eksperyment?

no właśnie Sad część z was gdy prezentuje swoje prace to ma takie fajne efekty na zdjęciach np 3 ujecia na jednym zdjątku czyli np cały przedmiot i dwa jakieś wybrane fragmenty jak ja mam to zrobić też tak chcę Huh
i to był właśnie ten eksperyment jak widać nic nie wyszło- normalnie bym próbowała dalej ale miłość do decu i wir tworzenia były silniejsze.




RE: decoupage w moim wykonaniu - martyna20031 - 09-04-2012

   
Czy chciałaś coś takiego?
Herbaciarkę porwałabym bardzo chętnie


RE: decoupage w moim wykonaniu - Shanna - 09-04-2012

Bardzo ladne prac. Historia tworzenia lampionu moglaby sluzyc za temat na ksiazke. Zwlaszcza pomyslowosc z wyrywaniem zapasu.
Ale do sedna: herbaciarka slicznie wyszla.
Lampion pierwsza klasa. Pomysl ze srebrnymi dyndelami fajny. To sznurek?


RE: decoupage w moim wykonaniu - Zuza - 09-05-2012

Nie rób eksperymentów, bo ja wolę takie większe zdjęcia.....

A teraz prace... Kurzatwarz!!! Ale Ty zdolna jesteś! I uparta! I pomysłowa! Big Grin


RE: decoupage w moim wykonaniu - gofira - 09-05-2012

(09-04-2012, 11:33 PM)martyna20031 napisał(a): Czy chciałaś coś takiego?
Herbaciarkę porwałabym bardzo chętnie

tak Martynko chciałam coś właśnie takiego ale ja gamoń jestem i nie wiem jak się to robi - powiedz proszę


a dyndle- zygzaki- nie to nie jest sznurek- na sznurek nie wpadłam.
To są paski wycięte z folii aluminiowej skręcone w palcach ( tak jak się roluje papier) i wygięte.



RE: decoupage w moim wykonaniu - martyna20031 - 09-05-2012

   
Gosia proszę o wybaczenie,że kombinowałam w twoim wątku i z twoimi zdjęciami. SmileTeż nigdy nie łączyłam zdjęć,no to się akurat nauczyłamTongue
   
Bądź łaskawa dla mnie
robiłam to w programie PhotoScape


RE: decoupage w moim wykonaniu - gofira - 09-05-2012

ależ proszę bardzo - zupełnie fajnie Ci to wychodzi muszę poszukać programu w wolnej chwili.
no dobra to pokażę wam jeszcze nożownik po raz pierwszy używałam świeczki do przetarć i wyrywałam kawałki serwetki i robiłam rysy- miał być stary - w mojej kuchni prezentuje się zupełnie nieźle