Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy (/showthread.php?tid=1015)



RE: decoupage w moim wykonaniu - Zuza - 08-15-2012

O! Mnie też do 80 jeszcze trochę brakuje (chociaż mniej niż Ataner), ale taka przypominajka baaardzo by mi się przydała... Ciekawe czy do 80 dorobię się wnuczki, która zrobi takie coś dla mnie... Chociaż... do tego czasu zapomnę, że chciałam taką przypominajkę... Sad Tongue


RE: decoupage w moim wykonaniu - gofira - 08-15-2012

za chwilkę muszę zacząć się pakować ale chciałam jeszcze pokazać efekt końcowy
   
nie byłabym sobą gdybym czegoś "nie przeskrobała" dlatego w środku pozwoliłam sobie na gada z przymrużeniem oka - tak wiem że to dla prawnika, ale facet jest jeszcze młody więc ....
ta błyszcząca warstwa to olejo-wosk ze srebrnymi drobinkami
   

I W TYM MIEJSCU CHCIAŁABYM Z CAŁEGO SERCA Heart WSZYSTKIM WAM BARDZO SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ ZA WSZYSTKO, ZA TE RADY JAK POPRAWIĆ, ZA DOPING, ZA TRZYMANE KCIUKI.

Vika jestem Twoją ogromniastą dłużniczką - boniu jak ja Ci się odwdzięczę bardzo bardzo z całego serducha dziękuję za wszystko i za cierpliwość bo wiem, że łatwo nie było mnie znosić.Angel za kłopoty przepraszam, a za pomoc bardzo dziękuję i do zobaczenia po powrocie[/i]


RE: decoupage w moim wykonaniu - Shanna - 08-15-2012

Przypominajka bardzo ladna. Ja mam w domu tablice w kuchni i tez korzystam a do 80-ki mam jeszcze troche.
Pudelko tez ciekawe. Jaszczur prawie jak zywySmile
LS- przejadla ci sie L?


RE: decoupage w moim wykonaniu - Zuza - 08-15-2012

Ożeż!! Pięknie Ci to wyszło!!

Ale cieszę się, że już tego gada nie będę oglądać... Big Grin


RE: decoupage w moim wykonaniu - Vika - 08-15-2012

Brawo Gosiu!
Jak widać - co nas nie zabije, to nas wzmocni! Ja coś o tym wiem...
A sekretarzyk wyszedł chyba nawet lepiej niż dobrze, zważywszy "trudny" motyw... Smile


RE: decoupage w moim wykonaniu - natalyyjka - 08-15-2012

Przypominajka- przepiękna! Uwielbiam lawendę i wszystkie serwetki jakie z nią powstały Wink A tą z przypominajki właśnie wczoraj dostałam Wink Skrzyneczka też wyszła bardzo fajnie- w sumie to nawet bardzo, bardzo ;p Tylko ta jaszczurka w środku mi się nie podoba, no ale o gustach się nie dyskutuje Wink


RE: decoupage w moim wykonaniu - martyna20031 - 08-15-2012

Doskonale poradziłaś sobie z tym wyzwaniem.


RE: decoupage w moim wykonaniu - brunetka - 08-17-2012

piękne praceSmile mnie najbardziej podoba się wyglądający w środku jaszczurek Wink Cudny Smile


RE: decoupage w moim wykonaniu - Erato - 08-17-2012

Mogę się przyłączyć do zachwytów nad gadem? Smile Jest rewelacyjny! Bardzo mi się podoba stylistyka całej rzeczy, bo jest taka... "niestarociowa". Coś innego niż "nieśmiertelne" decoupage'owe postarzania, kraki itd. Wykonanie i kolorystyka świetna, podziwiam że to tak świetnie wyszło na ciemnym tle.
No i zielony stwór z przymrużeniem oka w środku - bardzo fajny Big Grin


RE: decoupage w moim wykonaniu - gofira - 08-19-2012

witam wszystkich po urlopie. dziękuję za miłe słowa NIE ZAPOMINAJCIE JEDNAK, ŻE GADZI SEKRETARZYK TO RÓWNIEŻ WASZA ZASŁUGA. podpowiedzi, kciuki, doping. udało się - dzisiaj pojechała do nowych właścicieli - kurcze mam nadzieję że będzie się podobała- oby