Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy (/showthread.php?tid=1015)



RE: decoupage w moim wykonaniu - gofira - 08-14-2012

no ale ja mam atramentówkę jak wydrukuje na zwykłym to będzie strasznie gruby jak ja to zgyubię przy lakierze? a namoczyć się nie da bo mi atrament spłynie
p.s. klątwa wciąż działa właśnie zepsułam 10 wydruk na śniadaniówce- drukuje na zwykły,


RE: decoupage w moim wykonaniu - Vika - 08-14-2012

A masz fikstywę??
Jeśli tak to nic nie szkodzi, że atramentówka - popsikaj ze dwa razy i jak wyschnie klej na żelazko.
Jesli nie masz, to popsikaj lakierem do wlosów (ja jeszcze tak nie robiłam, ale wiem, ze dziewczyny robią i jest OK).


RE: decoupage w moim wykonaniu - gofira - 08-14-2012

dobra wydrukowałam na zwykłej kartce popsikałam lakierem do włosów wywiesiłam na balkon i schnie a ja muszę trochę ogarnąć bo przez te kartki już pokoju nie widać - potem wycinanie klejenie na żelazko i milion warstw lakieru bo papier gruby 80-tka to zgubić będzie trudno- już nawet patrzeć na ten gadzi sekretarzyk nie mogę a ja na słoneczniki narzekałam, że wciąż klienci chcą to teraz mam GADZIE UROZMAICENIE ehhh


RE: decoupage w moim wykonaniu - Zuza - 08-14-2012

Hi hi hi.... Nie narzekać!! I uważać o czym się marzy, bo los przewrotnie spełnia marzenia.... Tongue


RE: decoupage w moim wykonaniu - gofira - 08-14-2012

oki na chwilę gadzi sekretarzyk odstawiam a żaby nie było, to pokażę co w tzw między czasie stworzyłam.
JA maniaczka aniołów postanowiłam też spróbować swoich sił z tymi stworzeniami- chyba aniołów to one nie przypominają, a z resztą same zobaczcie: EGZOTYCZNY TERCET
   
   
   

I RAZEM:
   


i jak?
a na zamówienie - makowy chustecznik
   
   
zdecydowanie lubię maki


RE: decoupage w moim wykonaniu - gofira - 08-14-2012

tak już po lakierze i anioły i chustecznik - tylko foto mnie nie słucha to i nie widać


RE: decoupage w moim wykonaniu - Zuza - 08-14-2012

Uffff... Wreszcie bez wstrząsów powiększam Twoje zdjęcia! Tongue

A aniołki porywam!!! Szczególnie ten maczkowy mi się podoba - ma takie śliczne paluszki... Big Grin


RE: decoupage w moim wykonaniu - Shanna - 08-14-2012

Piekne. Nawet anioly mi sie podobajaSmile A makowy chustecznik swietnie wyglada. Ja tez lubie maki.


RE: decoupage w moim wykonaniu - gofira - 08-14-2012

moja babcia nigdy na nic sie i skarży - tak było zawsze a ostatnio co raz częściej mówi że zapomina różne drobiazgi - ma takie prawo w końcu jak masz 81 lat to pewne sprawy Ci umykają- postanowiłam coś na to zaradzić i proszę
   
to ostatnia praca przed wyjazdem - juto rano się pakuję i razem ze ślubnym spędzimy cztery dni gdzieś pod Miastkiem nad samym jeziorem- syn na obozie z chórem więc i my pozwoliliśmy sobie na małe lenistwo - martwię się tylko jak ja bez decu tyle wytrzymam - kurcze a może zabiorę sprzęt ze sobą??? nieeeee to by było przegięcie, a może jednak Huh Huh Huh


RE: decoupage w moim wykonaniu - martyna20031 - 08-14-2012

Wystarczy spojrzeć na deseczkę i już się przypomni.