Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy (/showthread.php?tid=1015)



RE: decoupage w moim wykonaniu - gofira - 08-10-2012

dziękuję za ciepłe słowa - ślubnemu jakoś szkatułka nie leżała ( ale to facet i to jeszcze fan lawendy ) więc ... a z resztą nie wszyscy musza wszystko lubić. Tak instruktorka była w niebo wzięta - szczególnie że w środku umieściłam fotkę z maratonu. kurcze gdyby te wszystkie produkty do decu były za free to ja bym mogła robić tylko prezenty i nic nie sprzedawać. bo najlepsza zapłata to radość na twarzy gdy możesz kogoś obdarować


RE: decoupage w moim wykonaniu - martyna20031 - 08-10-2012

Poczekaj,jak syn pokaże segregator w szkole. Inne dzieci też taki będą chciały.
A prezent bardzo sympatyczny i wiadomo,że nie przypadkowy tylko zrobiony z myślą o konkretnej osobie.


RE: decoupage w moim wykonaniu - gofira - 08-11-2012

dostałam zamówienie na chustecznik ze storczykiem, miał być elegancki, pasujący do nowoczesnych mebli, dla poważnej Pani i w połysku. Na koniec usłyszałam od inwestorki - wierzę w Ciebie i twoje pomysły z pewnością będzie super. Hmmmm pomyślałam - raz kozie śmierć.
Postanowiłam pobawić się bejcami- ślubny parkieciarz więc zakupił sobie do pracy ostatnio "magiczna walizeczkę" - na marginesie sama walizka jest suuuper i duża ale póki co nie chce jej oddać, a w środku 36 odcieni różnych bejc- zaryzykowałam i oto efekt

   
   
teraz gdy na to patrze wiem że należało zdjęcia zrobić przed lakierowaniem- wtedy byłoby bliżej oryginału UndecidedDodgy
cóż uczymy się na błędach



pamiętacie kielich z 9 str ze złotą różą- inwestorka bardzo zadowolona- niestety radość była krótkaSad- mąż postanowił otworzyć okno bez zabierania kielicha z parapetu i po chwili nadawał się tylko na stłuczkę szklaną. Sad
Następnego dnia miałam już zamówienie warunki zlecenia: świeczniki, drewno, czarny i biały, kwiaty.
oto wynik:
   
   
kwiaty zostały dodatkowo przysypane białym brokatem, ale musicie mi na słowo uwierzyć bo mój aparat mnie nie słucha


RE: decoupage w moim wykonaniu - Vika - 08-11-2012

Co Ci powiem, to Ci powiem, ale Ci powiem...
Kocham bejce i prace z jej wykorzystaniem, sama dokładam je do wszystkiego (no, prawie do wszystkiego) co robię...
I Twój chustecznik bardzo mi się podoba - świetnie dobrane kolory, i te przejścia (czyżby jednak geny??!! Tongue). Jestem pod wrażeniem.
Wielkim wrażeniem!
Brawo córciu! Smile


______________________________________________________

Świeczniki też udane Smile
A brokat z zasady nie lubi zdjęć...


RE: decoupage w moim wykonaniu - gofira - 08-11-2012

dzięki mamuś - taaak zdecydowanie stawiam na geny


RE: decoupage w moim wykonaniu - Shanna - 08-11-2012

Poogladalam wszystko dokladnie i stwierdzilam, ze masz duuuuuuzo czasuSmile Segregator wyszedl piekny, zwlaszcza, ze serwetka do latwych nie nalezala.
Chustecznik tez bomba. I swieczniki, choc kolotystycznie mi nie leza. Ale i tak mi sie podoba....wszystko.


RE: decoupage w moim wykonaniu - gofira - 08-11-2012

dzięki Shanna- a co do czasu - właśnie jak na lekarstwo, zawodowa praca do 16, dwa lub trzy razy w tygodniu trening, oprócz tego dom, ślubny i 9-letni syn. Ale tak sobie myślę, że jak masz pasję, coś co kochasz to jakoś czas sam się znajduje- szczególnie gdy, tak jak w moim przypadku, bliscy popierają to i cieszą się moim szczęściem. Mąż, widząc ile sprawia mi to radości strasznie mi kibicuje, więc gdy czasem zamiast obiadu jest wycinanie serwetek czy bejcowanie to się nie boczy i tak to jakoś leci. Niestety gdy patrzę na fotki stoisk jakie pojawiają się czasem w Waszych wątkach, to też mi się takie marzy - obecnie robię tylko to co zamówią klienci bo na nic innego nie starcza już czasu, ale i tak mnie to cieszy i jestem dobrej myśli.


RE: decoupage w moim wykonaniu - brunetka - 08-11-2012

Jestem pod wielkim wrażeniem chustecznika! Wow!


RE: decoupage w moim wykonaniu - Zuza - 08-12-2012

No nie! Następna, której muszę zazdraszczać!!! Segregator wyszedł super (ciśnie mi się tu na klawiaturę takie słowo, którego zazwyczaj nie używam... takie na zaj.... Smile ), a tak się obawiałaś...
A chustecznik.... te bejce po prostu bossssskie!!! ech... tylko zazdraszczać... ech....


RE: decoupage w moim wykonaniu - gofira - 08-13-2012

czy któraś z Was ozdabiała może lodówkę? mam taką wysoką standardową- lodówka w jednych drzwiach większych pod spodem zamrażalnik w mniejszych drzwiach. Wymyśliłam sobie kwiaty na górze na białym tle z fioletowymi spękaniami a co wtedy na dolnych drzwiach. pomóżcie może ktoś ma jakieś doświadczenie? a właśnie a tą lodówkę to czymś trzeba jakoś zabezpieczyć specjalnie jak się wam wydaje?