Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy (/showthread.php?tid=1015)



RE: decoupage w moim wykonniu- 140- na różowo - Kruszyna - 05-14-2014

mistrzyni transferów! pięknie Ci wychodzą i bardzo fajnie wyglądają Smile
a chustecznik jest uroczy po prostu!


RE: decoupage w moim wykonniu- 140- na różowo - Virgo_777 - 05-14-2014

To, że "prościejsze" to żart.
Kur...czaczki, Wam to jakoś "rach ciach", a ja dziś z reliefami pierdaczyłam się z godzinę. Żeby jeszcze jak atanerkowe z ręki były, a one z szablonu... zmywałam i zmywałam, ale chyba są.
I żadne "rach ciach" Sad


RE: decoupage w moim wykonniu- 140- na różowo - abask - 05-15-2014

Cudny ten różowy chustecznik Wink)) I kropy cudne i kokardka. Smile


RE: decoupage w moim wykonniu- 140- na różowo - gofira - 05-15-2014

(05-14-2014, 11:06 PM)Virgo_777 napisał(a): To, że "prościejsze" to żart.
spokojnie kochana ja się nie obrażam Smile
ale tak się nad tym zastanawiałam i chyba faktycznie ilość czasu poświęcona na dane wykonanie jest odwrotnie proporcjonalna do ilości lat spędzonych na decu.
jednym słowem czym dłużej trenujesz tym później szybciej idą poszczególne realizacje.
tak więc do dzieła Gossip

dziewczynki dzięki za wszystkie ochy i achy
ren- ja myślałam, że Lenuszka już od dawien dawna ma chustecznik w końcu jej mama to czarodziejka Oops
oczywiście jeśli jest inaczej to daj znak a ja będę zaszczycona mogac zrobić to dla naszego Forumowego Słoneczka Hug


RE: decoupage w moim wykonniu- 140- na różowo - gofira - 05-15-2014

rozumiem, ze mogę już rozpocząć prace nad poszukiwaniem weny na chustecznik dla Lenki Smile oki choć czasu jak na lekarstwo to oficjalnie obiecuję że się zrobi Smile


RE: decoupage w moim wykonniu- 140- na różowo - gofira - 05-15-2014

(05-15-2014, 10:23 AM)Ataner napisał(a): O rany, piękny chustecznik będzie miała LenkaHeartHeartHeart
Dziękuję w jej imieniuHeartHeartHeart
jeszcze kochana nie dziękuj bo jeszcze nic nie zrobiłam- podziękujecie jak się zrobi i jak już gotowy będzie - może się Lenie nie spodoba i co wtedy ?

wtedy przerobimy w końcu decu ma nieograniczone możliwości

Grarutku masz rację - są pewne elementy, których uniknąć się nie da ale ja po tych wszystkich decu-eksperymentach potrafię już zaplanować pracę, wiem co najpierw a co w tzw międzyczasie i to znacznie ułatwia robotę Smile i usprawnia


RE: decoupage w moim wykonniu- 140- na różowo - craftingbydominique - 05-15-2014

Ja sie zgadzam w calej rozciaglosci - jak jest koncept od A do Z, to pojdzie szybko, no chyba, ze czynniki zewnetrzne wejda w parade Smile
Tak sobie pomyslalam, ze rozane pudelko to w prostej linii dziedzictwo z Posen, co nie? Moge tak powiedziec? Te kolory i przenikania... no i transfer cudo. A boki to klej na goraco?
Lubie takie bardzo ciezkie prace, w tych kolorach wlasnie, swietne jest!


RE: decoupage w moim wykonniu- 140- na różowo - asik1979 - 05-16-2014

śliczny chustecznik. zazdroszczę tego transferu na lakier, mi nie do końca wychodzi Sad
Gofira masz rację- jak jest zamysł to deco jest szybkie, gorzej jak nie do końca pomysł jest wyklarowany.


RE: decoupage w moim wykonniu- 140- na różowo - Shanna - 05-16-2014

Sliczny chustecznik. Dla malej ksiezniczki jak znalazl.
Jestem na tak. Smile


RE: decoupage w moim wykonniu- 140- na różowo - gofira - 05-16-2014

DOMI Heart NAWET NIE WIESZ JAK MILO CIĘ WIDZIEĆ W MYCH PROGACH
Gosik - i moje to jedne z ulubieńszych motywów bo one takie wdzięczne dla dziewczynek jak znalazł
Asik- trenuj trenuj, ja nim doszłam co robię źle to linii papilarnych się całkowicie od tarcia pozbyłam
Dora- dzięki wielkie