Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: decoupage w moim wykonniu- 152 pudełka z castoramy (/showthread.php?tid=1015)



RE: decoupage w moim wykonniu- 140- na różowo - AlaJ - 05-14-2014

Piękny chustecznik, romantyczny. Bajeczne wieczko! Jest jak obraz Smile


RE: decoupage w moim wykonniu- 140- na różowo - gofira - 05-14-2014

wiolka- dzięki wielkie, ciesze się że transfer wyszedł, a motywy dziecięce- to ciekawa historia ja też je bardzo lubię ( cóż w każdym z nas jest coś z dziecka Smile )
Ala- dziękuję za tak wielkie słowa Heart


RE: decoupage w moim wykonniu- 140- na różowo - wiolka42 - 05-14-2014

Gosia ze mnie to się śmieją ze ja na wszystko tylko bym dziecięce naklejała . Ale czyż te motywy nie są cudowne takie słodziutkie kolorowe Wink.


RE: decoupage w moim wykonniu- 140- na różowo - gofira - 05-14-2014

no to witaj w klubie i ja jakoś tak najbardziej a jeszcze jak jest to misiu taki wyświechtany albo coś podobnego to tez mogłabym wszystko tym ozdobić tak wiec rozumiem cie doskonale Smile


RE: decoupage w moim wykonniu- 140- na różowo - Merilon - 05-14-2014

Przepiękny ten chustecznik, wszystko fajnie się zgrało Smile jesteś mistrzem transferu Notworthy !!
p.s. zazdroszczę temu chustecznikowi że jest teraz na Islandii...Rolleyes


RE: decoupage w moim wykonniu- 140- na różowo - gofira - 05-14-2014

NO Z TYM MISTRZEM TO BEZ PRZESADY ot miałam dobrego nauczyciela ( Vikus dzięki wielkie)

a co do Islandii - ja im nie zazdroszczę ludzie tam jacyś smutni i mało kolorowi no i mało słonka Sad i kundulencko drogo jest


RE: decoupage w moim wykonniu- 140- na różowo - Vika - 05-14-2014

(05-14-2014, 04:20 PM)gofira napisał(a): NO Z TYM MISTRZEM TO BEZ PRZESADY ot miałam dobrego nauczyciela ( Vikus dzięki wielkie)
ależ cała przyjemność po mojej stronie Smile

A p chusteczniku już piałam z zachwytu, ale mogę znów - voila - pudło prima sort!!!!
ClapClapClapClapClap


RE: decoupage w moim wykonniu- 140- na różowo - Virgo_777 - 05-14-2014

Tiaaa, tak ''RACH CIACH" I JEST. Toż to prościejsze od dekupażu... Wink
Cudne pudełko. Lubię słodkie, ale nie rozmemłane prace.
Fajnie wyszło to cieniowanie.


RE: decoupage w moim wykonniu- 140- na różowo - DecouDream - 05-14-2014

(05-14-2014, 04:20 PM)gofira napisał(a): a co do Islandii - ja im nie zazdroszczę ludzie tam jacyś smutni i mało kolorowi no i mało słonka Sad i kundulencko drogo jest

Ale jak pięknie...
To mężu zaciekawił mnie tym krajem. Po cichu marzymy, że kiedyś odwiedzimy go Smile


RE: decoupage w moim wykonniu- 140- na różowo - gofira - 05-14-2014

oli- dzięki wielkie Heart
Vikuś - brawa to się należą tobie za wiedzę i za cierpliwość toć ja pytaniami to cię zamęczałam wtedy - masz ty jednak kochana cierpliwość - jak prawdziwa mama Heart
DD- nie wiem nigdy nie byłam, ale z tego co opowiadają moi znajomi, którzy tam mieszkają to szału nie ma
Virgo- czy łatwiejsze to nie wiem, ale wiem jedno z czasem i biegiem lat nabiera człek doświadczenia i wtedy jakoś tak łatwiej idzie i tak samo z siebie wychodzi