Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kropki
Lightbulb 
Mam jeszcze pytanie odnośnie kropek, widziałam Wasze prace co wykorzystujecie kropki jako zdobienie. Ja chciała bym je wykorzystać zamiast spękań ale nie mam pojęcia nawet jak się za to zabrać, doradźcie coś, może jest już to gdzieś opisane ale nie mogę znaleźć Blush
U Was widziałam na przykład na jajkach Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
Kropki są bardzo proste do zrobienia - i na pewno już kiedyś sama je zrobiłaś - w łazience pastą do zębów na lustrze...
tu tak samo- moczysz szczoteczkę do zębów w farbie i "pstrykasz" palcem ( może też być pędzel ale o sztywnym włosiu Smile )
Odpowiedz
haha no faktycznie nie przyszło mi to do głowy, myślałam też o ręcznym malowaniu cienkim pędzlem Blush
Odpowiedz
A większe kropy to ja robię z szablonu powstałego po dziurkaczuBig Grin
wszystkiego dobregoSmile
Odpowiedz
Też dobry pomysł Wink
Odpowiedz
Można też użyć patyczków z watą do czyszczenia uszu. Kropki są średnie ale jednakowe.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Reklama
Albo kupić perlen pen i mieć fajne kropeczki w różnych kolorach, za to za sporą kasę( kupowałam ostatnio po 13 zł - licząć, że chciałabym kilka(naście?) kolorów... - ale ja z natury pazerna cholera jestemSmile )
Mam ciało osiemnastolatki...Trzymam je w tapczanie...Big Grin
Odpowiedz
Można też wykorzystać zwykły ołówek z gumką. Gumka jest bardzo wdzięcznym tworzywem jeśli chodzi równe kropeczki Smile
If you see the wonder of a fairy tale, You can take the future even if you fail
Odpowiedz
No i oczywiście szablony Smile - są takie do robienia kropek w różnych rozmiarach...
Odpowiedz
Przetestowałam opcję ze szczoteczką już wcześniej i jestem Big Grin Big Grin Big Grin
... nawet z pozoru najdziwaczniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym.
Stephen King "Miasteczko Salem"
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości