Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pod krytykę
#41
Dziewczyny,dziękuję bardzo że jesteście tak miłe dla mnie, choć powiem Wam: nie zasługujęBlushShanna, te Japoneczki to wycinanki z ogrodniczej prasy zbieranej przez lata/moje drugie wypaczenie/. Malolka,dzięki na pewno popróbuję z tą manną:Rolleyes czego to się nie da wymyślećBig Grin A teraz dalej Was zamęczę - butle na moje octy smakowe/Malolka,oczka odgapione od CiebieBlush/ i nalewki/Catheerine co Ty na to?/jeszcze do wykończenia,taaaa....k próba rusza                    
cd...            
Odpowiedz
Reklama
#42
Mi się najbardziej pobają pierwsze dwie jabłko gruszka Smile no i gruszka jeż też fajowe Smile
Odpowiedz
#43
Tamte wcześniejsze butelki bardziej mi się podobały. W tych trochę tak dziwnie motywy są umiejscowione i troszkę gdzieniegdzie kanciasto wycięte.
Odpowiedz
#44
Ależ butelek . Pierwsze faktycznie takie bardziej.
A pastę strukturalną można z farby,kleju i manny zrobić,białą lub kolorową.
Odpowiedz
#45
No nareszcie się wzięłaś Lilleczko do robotySmile najbardziej mi się podoba, ta z chińsko-japońskim grubaskiemSmile, pracuj, pracuj, może Ci puszek po mleku dla niemowlat podesłaćSmileSmile?
Ja cholera w życiu nie zrobiłam żadnej butelki... i chyba nie zrobią, bo nie ciągnie mnie wcaleSmile, do zawartości juz bardziej...o tę mlecznąTongue mi chodzi ofkorsSmile
Za to zabieram sie do decoupage na ścianieSmile zejdzie mi ze trzy lata, ale co tamSmile do działa, jak powiada moje młodsze dziecięSmile
Mam ciało osiemnastolatki...Trzymam je w tapczanie...Big Grin
Odpowiedz
#46
no właśnie co z tą ścianą ?? Big Grin
Odpowiedz
Reklama
#47
Pisałam wcześniej ale chyba post się gdzieś zapodziałUndecided Grarut,masz rację,masz rację1 ,Malola jest bardzo odpowiednią osobą dla twojego pomysłuBig Grin a ja mam nadzięję na następną butelkową ściągawkęSmileSmileSmile Kasiu,a ja tak częściowo z konieczności polubiłam butelachy, kilka puszek też czekaSad aż się nad nimi ulituję - oj, Ty to rozdawaczka jesteśSmile a o tym ściennym wyzwaniu to napisz więcejExclamation Mery,w butli gruszkowej wylądował ocet gruszkowy/super smaczek/a jeżykowo-jabłkowej,jabłkowy,reszta smaczków czeka na "domki"Big Grin. a teraz ostatnia "pokazówka z tej serii" nie zabijajcie mnie za tę nudę,ale Wasze zdanie,rady i wskazówki są bardzo cenne i kiedy podokańczamSmilewg.nich to pokażęHuh                    
Odpowiedz
#48
cd.                    
o kurczę, ale nudzęBlushale to już ostatnie        
Odpowiedz
#49
zakochałam się w tych z domkami RolleyesSleepycudneeeee
Odpowiedz
#50
Och jak ja was, butelkowe, podziwiam!
Dla mnie naj, naj to ta z drugiego zdjęcia - ta czosnkowo-goździkowa Smile
a z rzutu poprzedniego afrykańska Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl