Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pod krytykę
#31
Śliczne butle i ja jestem zachwycona czarnymiSmile
Odpowiedz
Reklama
#32
Udało mi się wkleić awatarekBig GrinBig GrinBig Grin Jestem z siebie dumnaSmile
Odpowiedz
#33
Mała rzecz a cieszy Smile
If you see the wonder of a fairy tale, You can take the future even if you fail
Odpowiedz
#34
Normalnie a ja Lilkę to postrzegałam jako młodziutkie nieśmiałe dziewczątkoSmileJuż prawie jej córuś mówiłamSmile A tu kobita z krwi i kościSmileSmile No jakie wyobrażenia bywają złudne? A muszę powiedzieć, że pozostałe panie także w wyobraźni swej budujęSmileSmileSmile Ciekawe jak jeszcze się pomylęSmile
Mam ciało osiemnastolatki...Trzymam je w tapczanie...Big Grin
Odpowiedz
#35
Ja już klika dziewczyn też widziałam i inaczej sobie wyobrażał. Ale to tak zawsze jestSmile
Odpowiedz
#36
hejExclamationmoje Kochanienkie, dawno mnie tutaj nie byłoHuh No... nie jestem taką sobie już dziewczynką:Big Grin a szkoda, ale marzenia zawsze obecne... tak jak pisałam, dorwałam się wreszcie do aparatu i chciałabym Was pomęczycRolleyes wiadom czym.... butelkami mojej czasami chorej wyobrażni, brak porozumienia z koloramiConfused- jadę z tym gipsem....Taaaa,chyba coś sie nie udałoAngry próbuję dalej... Caatherine, dziewczątko kochaneBig GrinBig GrinBig Grin                            
Odpowiedz
Reklama
#37
Oooo, ile butelek... a te z trzech pierwszych zdjęć to bliźniaki jednojajowe Big Grin

Bardzo ciekawe obie orientalne - podobają mi się... i jeszcze słonecznikowa grzechu warta! Smile
Odpowiedz
#38
Vika, no normalnie jestem przerażona ,jak to sobie obejrzałam to kurczę trojaczki z tego wyszłyAngry to zwiastunBlush przekazałam dzieciom co ich czeka, oj czekaDodgy chciałam Wam teraz pokazać ,oczywiście butelkę jaką zmontowałam dla męża, ku wspomnieniom... jeśli mi się uda wkleić zdjęcia,oczywiścieBig Grin Jest nielakierowana,ubrudzona bo było dużo niedociągnięć i nie wiem co zrobić dalej aby była JAKAś!Undecided                    
Odpowiedz
#39
Jak to było? Łódż stoi butelkamiBig GrinMalolka bardzo dziękuję za radyWinkpasty nie tu, więc będę próbować z zieleniąShynajgorsze jest to,że brzegi zdjęć opaliłam,powywijały sięSadi nie chciały się przykleićUndecided mam nadzięję że uda się w miarę wyszlifować podczas lekierowania .Wszystkim Wam dziewczyny dziękuję za odwiedzinyHeart
Odpowiedz
#40
Piekne butelki. Swieca sie nieziemsko. Pomysl ze wspomnieniami pierwsza klasa.
A moj faworyt to te dwie chinskie/japonskieSmile Wzor to wydruk?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl