Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pod krytykę
#11
dobrze ,że fotki zostawiły
Odpowiedz
Reklama
#12
Trafilam do butelkowego rajuSmile Smile Smile
Wszystkie piekne. Mnie najbardziej podoba sie jezynkowaSmile
Odpowiedz
#13
Witam Dziewczyny!!! Połechtałyście moje serduszko swoimi słowamiHeartHeartHeart/moje otoczenie się tylko podśmiewa,ale butelachy podrzucająBig Grin/ Malolka,Ty też jesteś z Lodzi? To strasznie mi miłoRolleyes, nie czuję się już samotnie!!! Lady Słoneczko-teraz przymierzam się do czarnej butelki w białe róże ale nie wiem jak mi to wyjdzie,a może w kremowe? , Shanna, tak to jeżynka. A tak ogólnie -serwetki to fioletowe bratki i różyczki na czarno kremowej, nie mam wiele serwetek, niestety - reszta to moje wycinanki,Działkowiec i Kwietnik, dlatego tak mi trudno zgrać motywy, a wogóle to mam słabość do dużych motywówConfusedConfusedConfused Zabieram się za butelachy na moje octy bo jak do tej pory poniewierają się w słoikachBig Grin Całuski dla Wszystkich
Odpowiedz
#14
oojjjaaaa piernicze jak cuda!!!Smile
Odpowiedz
#15
No to zaszalałaś z butelkami, też swego czasu miałam na nie parcie. Nawet namiętnie zbierałam puste a potem coś mnie naszło i wyladowały w koszu a teraz chętnie bym się za nie wzięłaSad
Odpowiedz
#16
Piękne buteleczki Big Grin Bardzo mi się podobają Smile
Moje czekają.. Już uzbierała się całkiem pokaźna kolekcja.. ale coś czasu brak na działanie
Odpowiedz
Reklama
#17
Oj dobrze,że tu w końcu trafiłam.Butle śliczne.widzę,że nie tylko mi się te czarnulki podobają.Lilu gratulacje zdolna dziewczyna z Ciebie.Shy
Odpowiedz
#18
No No No.... tak- czarnulki urodziwe Smile
ale pozostałe prace też niczego sobie.
Odpowiedz
#19
Śliczne butelki, mi to tak ładnie z butlami nie idzie jak Tobie, już czekam na kolejne.
Odpowiedz
#20
(03-06-2012, 11:02 PM)muszka napisał(a): No, rzeczywiście, Łódź butelkami stoiBig Grin cokolwiek to znaczy. Ja też zaczynałam od butelek i ciągle lubię je robić. Lilianno, z Łodzi nas duzo jest, bo aż 6 decuzakręconychSmile Ja mam duuuużo serwetek, więc jak sie jakoś skontaktujesz, to chętnie sie podzielę. Baaardzo podobaja mi się czarne butelasy. Ta z różami dla mnie naj, naj..ale juz zaklepana przez dziewczynyTongue

Muszko kochana, nie kuś,nie kuś bo ja łasa na serwetki jak pies na kościBig Grin Tylko nie bardzo miałabym co ofiarować w zamianBlush Ale i tak zapytam jak mogłybyśmy się skontaktować?Rolleyes
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl