Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka prac:)
#71
Malola ma rację, napis trochę razi na tym ślicznym serduchu, ale klamerki są cudne absolutnie Smile
Odpowiedz
Reklama
#72
Jak polubić wieszanie prania - zrobić sobie takie klamerki Big Grin Słodziaki.
Serduszko to nie moje klimaty, a przepiśnik bardzo apetyczny.
Odpowiedz
#73
Na serduszku za mocno odcina mi sie napis. Ale samo serducho swietne.
Klamerki tylko dwie? Czy zrobilas moze calosc na porzadne pranie? Swietnie by wygladaly na lince.
A przepisnik piekny. Jak sie taki ma, to od razu chce sie piec i gotowacSmile
Odpowiedz
#74
fajowe klamerki ale ja za leniwa jestem aby na klamerkach kropki robić to z pewnością Tongue
serducho fajowe - super cienie o napisie już wiesz Smile
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
#75
Kropki zrobiłam igłą z takim okrągłym czubkiem Smile Co do napisu, wiem że wyszedł nie tak ale zdarza się Smile
Odpowiedz
#76
Gdybym miała gdzie wieszać pranie, tzn sznury, to zrobiłabym sobie takie klamerki, na bank. Nie umiem sobie jednak wyobrazić tej igły. Dziewczynom czarny napis nie pasuje, skrytykować nie omieszkałyTongue, ale żadna nie pochwaliła jak pięknie jest zrobiony, brawo! Przepiśnik też uroczy, ale kropek to ja na nim nie widzęUndecided. I chciałabym zobaczyć to coś za serduszkiem, też nieźle się zapowiada.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Reklama
#77
Hej, jak wejdziesz w mojego bloga to tam jest zdjęcie tej igły, na pewno taką widziałaś nie raz Smile
Przepiśnik nie ma kropek bo zrobiłam je wczoraj a zdjęcie było robione w innym czasie i od razu uprzedzam pytania, nie był dokończony tylko chciałam zrobić zdjęcia Smile

Dzięki za wszelkie uwagi Smile

Shanna, klamerki 4, nie chciałam przesadzać Smile właśnie tak myślałam o sznurku np. w ramce i miałabym gdzie notatki przyczepiać Wink

A to coś za serduszkiem to mój piękny kubek Smile
Odpowiedz
#78
Klamerki wymiataja, napis moze i czarniawy ciut, ale za to wlasnie jaki rowniotki, bardzo mi sie kolorystyka wszystkich prac podoba Smile, jak tak wiosennie poczynilas, to sie pewnie juz do konkursu wiosennego zapisalas? SmileSmile
Odpowiedz
#79
Czy Twoj kubek piękny się okaże jak go obfocisz, chyba, że on kupiony Smile.
Na blogu byłam, igłę zobaczyłam ale ja całe życie to coś czym robiłaś kropki nazywałam szpilką, no cóż człowiek uczy się do samej śmierci Smile Smile Smile.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
#80
haha że też nie zauważyłam tego błędu, oczywiście że chodziło mi o szpilkę Smile i na blogu ten sam błąd, dzięki, że zwróciłaś mi uwagę Smile
Kubek kupiony więc mojego wkładu w nim nie ma Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl