Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka prac:)
#21
Pudełko z muffinkami jest najlepsze Smile Chyba trochę od gapię pomysł, bo mam w swoich zbiorach taką serwetkę Big Grin
Odpowiedz
Reklama
#22
Prace bardzo ładne.Podobają mi się szkatułki z pierwszej strony,ale tak jak napisała jedna z koleżanek również brakuje mi w nich wykończenia po bokach.Sama wstążeczka to dla mnie za mało...
Z kolejnych prac podobają mi się lawendowe pudełeczkoBig Grin i serduszko
Żyję kolorem Angel
Odpowiedz
#23
Wydaje mi się, że brak wykończenia na bokach to efekt tego iż lubię minimalizm i prostotę choć nie ukrywam, że bardzo chętnie bym je ozdobiła ale musiałby to być jakiś mało "przepychowy" wzór albo jakieś lekkie przecierki :) Zastanowię się i może w kolejnych pracach coś z tego wyjdzie ;)
Odpowiedz
#24
dooti a ja myslę, że tym pracom już niczego nie brakuje - jakby tam jeszcze były po bokach jakieś wzorki, przecierki, patynki, to byłyby przedobrzone. A tak są bardzo eleganckie, proste i nieprzeładowane. Oczywiscie to kwestia gustu, ale ja osobiście jestem w "obozie" minimalistycznym Big Grin, więc taki sposób wykończenia bardzo mi się podoba. Gratuluję prac!
Odpowiedz
#25
Erato dzięki za wsparcie Smile oczywiście każdy ma swój gust i ja to szanuję Smile
Odpowiedz
#26
No tak i wyszło,że ja jestem ta niedobra...Undecided
Żyję kolorem Angel
Odpowiedz
Reklama
#27
aniołek2206 no coś Ty! Smile nie miałam nawet takiego zamiaru Smile
Odpowiedz
#28
aniołku, Twoje prace są takie dopieszczone, że nie dziwię się, że w takich minimalistycznych czegoś Ci brakuje Smile A mnie się podobają i Twoje, i dooti.
Odpowiedz
#29
Fajnie,że każdy ma pomysł na siebie.Ja na prawdę nie miałam niczego złego na myśli.A że czepialska jestem z natury...Faktycznie u mnie jest bardziej kolorowo,ale chyba dla siebie to też czasami lubię tak minimalistycznie.Bo co za dużo to też nie zdrowoBig Grin
Żyję kolorem Angel
Odpowiedz
#30
Wróciłam z kolejną porcją przedmiotów, jak zwykle proste i stonowane ale mam nadzieję, że jednak coś ze mnie będzie Smile



Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl