Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
anya moje decu :)
#31
(10-25-2012, 07:01 PM)anya napisał(a): Tak jak napisałam trzymałam się kurczowo zlecenia więc błąd miał być bo tak sobie zażyczono więc wiecie nasz klient nasz pan Smile dzięki za opinie Smile
Aaa, no to co innego Big Grin Może tak miało być... Nonkonformistycznie Wink
Odpowiedz
Reklama
#32
Bardzo fajne. Osiol jak dla mnie najlepszy.
Bledu nie zauwazylam i gdyby nie Erato to nadal bym go nie widziala, ale ja i ogtografia....to nie to co kiedysSmile
Odpowiedz
#33
(10-25-2012, 11:13 PM)Shanna napisał(a): Bardzo fajne. Osiol jak dla mnie najlepszy.
Bledu nie zauwazylam i gdyby nie Erato to nadal bym go nie widziala, ale ja i ogtografia....to nie to co kiedysSmile
ja mam stety/niestety "rentgen" w oczach i wszystkie takie rzeczy od razu widzę - to "pokarz" to była pierwsza rzecz, którą zobaczyłam na tej butelce Big Grin Dopiero potem mogłam zobaczyć, że jest ładna!

Odpowiedz
#34
a ja od jakiegoś czasu nie mm jednym slowem byk na byku i nicna to nei poradze - uwsteczniam się a najmniejulubione słowa to odmiana klejenia - nigdy ni wiem jak ma byc przykle... nakle... i tak dalej
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
#35
O! Pierwszy raz jestem u Ciebie.... I powiem Ci, że jesteś większą marudą ode mnie!! Żeby już od pierwszej pracy marudzić?!?!?! Ja dekują już trzy lata, a wychodzi mi chyba gorzej niż Tobie... A cieniowania to jeszcze nie próbowałam... Sad

To se pomarudziłam... Big Grin

Ostatnie prace fajne. Co prawda butelkę słabo widać, bo zdjęcia małe... Sad Zupełnie nie wiem jak Erato to pokaranie zobaczyła - lupę ma czy co...?? (Nawiasem mówiąc - ja też błędów nie lubię i uważam, że powinnaś poprawić...)
Słoiczek na "marchewkę" podoba mi się bardzo, bardzo! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#36
Ha ha, fakt - anya chyba ma troszkę za mało wiary w siebie, a niesłusznie, bo rzeczy robi bardzo dobre. Włączajac w to tę szkatułkę z różą i cieniowaniem, nad którym tak lamentowała Big Grin Cieniowanie wcale nie było złe, jak poprawiła wg wskazówek viki to już było naprawdę OK. A butelki magnoliowe z początku wątku - przepiękne.
Odpowiedz
Reklama
#37
No osioł absolutnie wymiata Big Grin Rewelacyjny pomysł Smile I widzę, że mam z Erato więcej wspólnego niż na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać Smile Też jestem taka upierdliwa - hehe Smile
Odpowiedz
#38
Z błędu tłumaczyła się nie będę bo rozmawiałam z klientką na ten temat. Ja również nie lubię błędów i od razu zauważyłam że coś w tym zdaniu jest nie tak...
Osioł Wam się spodobał jak widać, dla mnie to też fajniejsza praca choć miała być na byle jak, z resztek farb, przy okazji butelki coby nie marnować Smile Od razu dementuję Wasze przekonania na temat skarbonki. Mówicie że fajny pomysł a chyba żadna z Was nie potraktowała tego serio. Skarbonka ta jest faktycznie na osła bo znajomy jest zafascynowany osiołkami i chce sobie kupić, dlatego chciał taką skarbonkę bo dostał ode mnie butelkę na urodziny z osłem i napisem "mocny osioł" oraz "bądź uparty w dążeniu do celu". Hasło z tyłu to moje "3 grosze" jakie dołożyłam do skarbonki żeby nie była pusta.

Moje marudnictwo jest bardzo bardzo znane moim bliskim, zawsze to co stworzę jest omarudane przeze mnie. Musicie się przyzwyczaić do tego bo chyba nikt na tym forum mi nie dorówna w tym Smile
O szkatułce ciiii...schowana głęboko, chyba nigdy już nie ujrzy światła dziennego.

Dzięki za komentarze Smile
Odpowiedz
#39
Cudaśny osiołek, ale niebieska buteleczka też bardzo ładna. Smile
Odpowiedz
#40
Osiołek prześwietny Big Grin buteleczka niebieska też niczego sobie, super Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl