Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
anya moje decu :)
#21
Anya, kobieto, ja takie cienie na mojej pierwszej cieniowanej butelczynie z różami uznałam za mega kunszt Smile Dobrze, że mnie wyprowadziły dziewczyny z błędu i dały wskazówki Smile Z cieniami nadal walcze, ale postanowiłam się nie poddawać - Tobie radzę to samo Smile Nie do kosza, tylko do nauki Smile Ja bym nie lakierowała, tylko rozjaśnała, ale ja jestem tak samo świeżynkowata, jak Ty. Butle magnoliowe super Big Grin A szkatuła będzie cudna, jak ją troszkę rozjaśnisz - cienie znaczy Smile
Odpowiedz
Reklama
#22
(06-20-2012, 02:04 PM)anya napisał(a): Dzięki Vika, masz racje splamione spaprane okropieństwo.

Ja nic takiego nie powiedziałam! Smile

Ja też bym nie lakierowała przed rozjaśnieniem, bo tu chodzi o to, żeby ta biała pomieszała się z kolorem (woda ten kolor trochę rozpuści - i o to chodzi... lakier wrecz przeciwnie - zabezpieczy go) Smile

Odpowiedz
#23
Malola no tak, właśnie coś takiego robiłam ale chyba dopasować mi się nie udało, mieszałam bo gdybym dała taki kolor zielony jaki mam to raczej byłoby tylko gorzej.
Vika bardzo Ci dziękuję za cenną poradę, usiłowałam to naprawić tak jak pisałaś ale nie poszło mi to najlepiej, wręcz przeciwnie, z resztą sami zobaczcie. Chyba już sobie odpuszczę to decupażowanie


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#24
Nie poddawaj sie i cwicz. A jak myslisz, ze wszystkie urodzilysmy sie z pedzlem w rece, to zobacz nasze pierwsze praca, albo szkaradki. I nikt sie nie poddal. Wiec histeria na bok, zlosc do kieszeni i do robotySmile
Odpowiedz
#25
anya! no co Ty???
Już jest lepiej!
Jeszcze trochę pomaziaj i sama zobaczysz Smile
Odpowiedz
#26
                Usiłuję zmienić wreszcie ten mój wątek który straszy pustką oraz ponurym tematem mojej szkatułki. A teraz coś wesołego jako że decu to nie tylko kwiatki i inne cuda. Takie dostałam zlecenia ostatnio więc kurczowo musiałam się trzymać planu a w efekcie tego powstała butelka na osiemnastkę oraz skarbonka na osiołka.
Odpowiedz
Reklama
#27
bardzo fajne szczególnie hasło o marchewce Tongue
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
#28
Bardzo wesoła ta skarbonka Big Grin I fajnie zrobiona.
A na butelce osiemnastkowej.... ojej. Jest błąd ortograficzny Confused Powinno być "pokaż im wszystkim", a nie "pokarz". Od "pokazać", a nie od "pokarać"...
Przepraszam że się czepiam, ale mam taką pracę, że dużo piszę i sprawdzam pism, więc jestemna to wyczulona Smile
Odpowiedz
#29
Kapitalny pomysł ze zrzutą na marchewkę Smile
Odpowiedz
#30
Tak jak napisałam trzymałam się kurczowo zlecenia więc błąd miał być bo tak sobie zażyczono więc wiecie nasz klient nasz pan Smile dzięki za opinie Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl