Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co mi w duszy gra
#1
No dobra, poczytałam co nie co, pooglądałam, czas pokazać co mi w duszy gra. Proszę o szczere opinie.
                   
cdn
Odpowiedz
Reklama
#2
Szczere opinie? Proszę bardzo - koniecznie musisz poprawić ostrość zdjęć Tongue
Do prac nie mam zastrzeżeń - są bardzo dobre, niech Ci tak dalej w tej duszy gra, a będzie super!
Odpowiedz
#3
Bardzo podobają mi się prace. W szczególności lampa! Smile
Odpowiedz
#4
cd
2 skatułki na moje skarby i coś większego kalibru-babcina toaletka
                   
                   
           
Odpowiedz
#5
Bardzo mi się podoba ramka z lawendą i obie szkatuły Smile
Co do toaletki... ja nie lubię mebli z okresu art deco, ale jestem pełna podziwu dla Ciebie za odwagę, nie mogę się zbyt dokładnie przyjrzeć, mam jednak wrażenie, że malowałaś na okleinie... jeśli tak to szkoda, że jej nie zerwałaś...
Odpowiedz
#6
Dziękuję za miłe słówka
...hmm.... toaletkę zdarłam papierem ściernym ,, do żywego" , to na zdjęciu widocznie jakoś wyszło...bo jak widać zdjęcia nie są moją mocną stroną Big Grin.
Motyw z poziomkami to serwetka, ale mam i ,,obrazek" na kompie, więc mogę podesłać na gg lub emaila. Zresztą podejrzewam, że większość z nas ma na kompie ciekawe motywy do decou, które możemy powymieniać między sobą. Co Wy na to ?
Odpowiedz
Reklama
#7
Piękne wszystko - toaletka super...mam podobną, trochę mniejsza, ale ma grubą okleinę czy to politura...sama nie wiem...może też kiedyś się wezmę za nią, jak już dojdę do wprawy :-)
Odpowiedz
#8
Szkatułki są naprawde super. Tło ,motyw cieniowanie -wszystko do siebie pasuje.Smile
Odpowiedz
#9
Ciekawie gra w Twojej duszy i ładnie. Czekam na następny koncert.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
#10
Jestem pełna podziwu !! wszystkie prace piękne, ciężko było by mi wybrać jedną najładniejszą Rolleyes
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl