Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
piersze kroczki i powitanie
#1
Wink 
Witam serdecznie!
Jestem mikka, mam 28 lat, mieszka w UK, jestem zakrecona dusza, ktora nie zazna spokoju, poki nie znajdzie sobie jakiegos fajnego artystycznego zajecia, zeby porzadnie sie wyzyc! Tym razem padlo na decoupage i chyba to jest to! Mam mnostwo pomyslow, gorzej niestety z czasem..wiec z realizacja tego co w glowie..niestety roznie bywa..
Ale....stawiam swoje piersze kroki, podczytuje Was tutaj od jakiegos czasu i mam nadzieje, ze moja wiedza na temat deco bedzie sie stale powiekszac Smile)
Po cichutku licze tez na to, ze sie tu u Was zakorzenie Smile)
Pozdrawiam wszystkich maniakow plastycznych!
xxRolleyes[/font]
...Character is what you are in the dark....
Odpowiedz
Reklama
#2
Witaj Smile
Też mam nadzieję, że się zakorzenisz...
Odpowiedz
#3
WitajSmile
Odpowiedz
#4
Ja również witam na tym wspaniałym forum Smile
Odpowiedz
#5
dzieki dziewczynki Smile
...Character is what you are in the dark....
Odpowiedz
#6
Witaj. Czekamy na Twoje prace!
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Reklama
#7
Witam.
Odpowiedz
#8
WitajSmile
Odpowiedz
#9
WitamWink
Odpowiedz
#10
(02-14-2012, 05:57 PM)jomajka12 napisał(a): Witaj. Czekamy na Twoje prace!

Hey hey Wink a beda, beda.. Wlasnie sie susza, mysle, ze w okolicy weekendu uda mi sie cos wrzucic Wink ciekawa jestem opinii bardziej obeznanych osob, bo moj maz jest zupelnie malo wiarygodny w tych swoich zachwytach haha Wink
(02-14-2012, 09:54 PM)natabus napisał(a): A zakorzeniaj się kochana, zakorzeniaj, decu Ciebie wciągnie na amen. Witaj.
Wlasnie, obawiam sie, ze po 2 miesiacach interesowania sie decou juz nie ma dla mnie ratunku haha ;D dziewczyny powiedzcie mi, czy ceny allegro w pl jesli chodzi o materialy drewniane typu kolczyki, koraliki,tacki, pudelka itp sa ok? Czy macie jakies inne zrodla gdzie mozna tanio kupic drewniane rzeczy do docou za mala kase? Wybieram sie do pl wkrotcen wiec shopping obowiazkowy! Wink
...Character is what you are in the dark....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl