Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 2.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mój decu -słoiki na suszone grzyby s. 167
No, i grzyby bezdomne nie są. Fajne słoiczki.
Podobno grzyby suszone najlepiej w płóciennym woreczku przechowywać. Przecież one wtedy aromat tracą... Niech w słoikach siedzą lepiej.
Odpowiedz
Reklama
Dzięki za dobre słowo Kisss Już myślałam że nikt tu nie zaglądaSmile A swoją drogą - czy my już nic nie robimy z dekupka? Czy tylko dziewczyny nie pokazują?
Nie wszyscy muszą mnie lubić. W końcu nie każdy ma dobry gust..Smile
Odpowiedz
Słoiki bardzo ładneSmile Fajnie zapaćkałaś dół,że niby runo leśneSmile
Nie wiem,dlaczego nie widziała tego słodziaka-pudełka dla Alicji wcześnie Naughty Piękne,a obrazek na nim jeszcze piękniejszySmile
wszystkiego dobregoSmile
Odpowiedz
Nie dość, że masz grzyby, to i słoiczki zrobiłaś. Super fajne. A ja kolejny rok nie byłam na grzybach, a sezon się kończy.
A z tym robieniem, to coś jest na rzeczy. Ja nie robię deku, teraz po szpitalu mało co nawet przy meblach robię, ale pomału wracam do roboty. Renia dużo robi, tylko coś mi mówiła, że nie ma kiedy obfocić, ale zmobilizujemy jąSmile
Zaufanie jest jak zapałka, drugi raz jej nie odpalisz.
Odpowiedz
A swoją drogą ja nic nie pokazuję, bo nic nie robię Naughty
"Najlepszych rzeczy w życiu nie można dostać za pieniądze." Albert Einstein
Odpowiedz
Gosia, zaraz będzie akcja "Mikołajki", to nas zmobilizujeSmile
Zaufanie jest jak zapałka, drugi raz jej nie odpalisz.
Odpowiedz
Reklama
O, horohoho, zaiste, Mikołajki. Toż to już czas!!!
Nie krytykuje się tylko tych, którzy nic nie robią
Odpowiedz
Dokładnie o tym samym pomyślałam i już jestem przerażona tą wizją, bo jak ja się zmobilizuję to nie mam pojęcia zaiste.
"Najlepszych rzeczy w życiu nie można dostać za pieniądze." Albert Einstein
Odpowiedz
Fajne te słoiczki, Muszko! Bardzo! Chętnie bym taki, choć jeden, przygarnęła, bo teściowie nazbierali tej jesieni mnóstwo grzybów i przy najbliższej okazji nam co nieco sprezentują. A pachnący grzybek tu i tam, robi robotę.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości