Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 2.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mój decu - inna etujka s. 170
Dobrej nocy muszko życzę Smile
Odpowiedz
Reklama
O matulu kochana!
Człowiek na chwilę z oka spuści... wraca i miejsca nie poznaje!
Znowu tyle nowych zdjęć...
i tyle ciekawych prac...
fiołkowe pudełko -ach... pewnie, że śliczne, bo to fiołki przecież Tongue
francuska madame... anioł-trębacz... malutkie pudełeczka - i to anielskie, i damowe (hmmm.... kapelusz - główny atrybut mojego niespełnionego marzenia bycia damą...) - cudne.
I jeszcze to w rozbielonych szarościach z romantycznymi różami...
I wreszcie to z motywem, do którego mam słabość wielką - wenecki karnawał (mam taką serwetkę, dostałam w prezencie od Meryluśki... ale wciąż leży, bo nie znalazłam jeszcze niczego, co dostąpiłoby zaszczytu noszenia jej na sobie SmileSmile) Twój karnawał jest piękny Smile i.... czy ja dobrze widzę?... aż założyłam okulary... tak! wykorzystałaś drugą warstwę serwetki - nie mylę się, prawda? Sama często wykorzystuję te drugie warstwy - dają swietny efekt ... takie echo głównego motywu.... szkoda, że nie wszystkie serwetki da się w ten sposób wykorzystać....
Bardzo się cieszę, że pokazałaś swoje prace - są naprawdę dobre - widać, że doskonale wiesz o co w decou chodzi, jak sama powiedziałaś - nie wystarczy nakleić serwetki...
Brawo!
Odpowiedz
Ojeeej ile tu nowych prac jeszcze doszło! I Ty mówisz ze moje dopieszczone?! Twoje są dużo bliżej perfekcji!
"Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś"
Odpowiedz
Na wszystkie prace mam tylko jedno słowo REWELACJA SmileSmileSmile
Odpowiedz
O rany ile prac a jakie różnorodne. Brawo, naprawdę masz potencjał. Podobają mi się motywy, których używasz, pracujesz też chyba z wydrukami? Na przyszłość większą uwagę przykładaj do wykończenia nakrętek w butelkach.
"Najlepszych rzeczy w życiu nie można dostać za pieniądze." Albert Einstein
Odpowiedz
Ojej! że też ja dopiero tutaj trafiłam! a same cacka tu.... i dla każdego coś dobrego- bo i anioły, i motywy kwiatowe i paryskie klimaty....
Dopingujemy w dalszym ciągu i prosimy o więcej Smile fajnie, że do nas trafiłaś i nie ma się czego bać!
pozdrawiam
Odpowiedz
Reklama
(02-09-2012, 01:23 AM)martyna20031 napisał(a): no tafi mnie .ledwo weszłam na główną , a tam już nowy wpis. Jak długo jeszcze chciałaś te cuda przed nami ukrywać
Gdyby nie ta aferka konkursowa,to te cudowności dalej były by ukryte przed swiatem.

Miałyśmy już o tym nie rozmawiać. Bardzo proszę skończmy z tym.

Nowicjuszką w decu to Ty nie jesteś - oj nie. Bardzo ładne prace.
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
Muszka w witalniku pisała,że decu zajmuje się od dawna. Tylko robiła prace dla znajomych lub do szafy. I dopiero ta........... zmobilizowała ją w końcu do pokazania prac.
Odpowiedz
Bardzo udane praceSmile
Odpowiedz
Uczta dla oczuSmile Serdecznie gratulujęSmile Widać, że czujesz decuSmile
Kto ma pasję, żyje podwójnie.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości