Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 2.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mój decu - inna etujka s. 170
To na koniec moich dzisiejszych wpisów gratuluję debiutu Smile w wątku zdjęciowym. Możesz być z siebie dumna.
Odpowiedz
Reklama
Martynko, dzięki, dziękiHeartJuż się nie boję wstawiania zdjęć - robię to ze ściągąWink. Teraz idę na "chałupki" podziwiać inne praceTongue
Odpowiedz
Muszka dostaniesz ode mnie klapsa na gołą pupkę Tongue Oglądnęłam caaałą galerię i oczom nie wierzę jak do jasnej ciasnej mogłaś poczuć się gorsza! Całe szczęście, że pociągnęłam za te uszy Wink i proszę jaki efekt! Zaskoczyłaś nie tylko mnie, całe forum Smile
Od dziś mogę spać spokojnie i nie martwić się, że muszka się na mnie nie gniewa Big Grin
z tego wszystkiego zapomniałam napisać, że masz super prace !
Odpowiedz
Callisto, sorki jeśli tak poczułaś, że sie pogniewałam. Ja tylko nie chciałam być pozbawiona przyjemności bycia jurorem w konkursieSmile. Zdjęcia będę wstawiać, jeśli kiedyś (w najbliższej przyszłości) zrobię. Jak pisałam, czasem zdarza się złośliwość rzeczy martwych i dziwne zbiegi okoliczności. A decu cały czas robię, bo to moja pasja. Dziś koleżanka z pracy wyliczyła, że średnio z moich rąk wychodzą 3 rzeczy na tydzień. Jak juz będzie aparat, to będę wstawiać zdjęcia. A teraz czekam na wyniki konkursu. I na następny konkurs woreczkowy - też chcę głosować. Och, jak się cieszę, że sie podobają moje wytworki.Big GrinBig GrinBig Grin
Odpowiedz
Odnoszę wrażenie że teraz nie głosowałaś
Odpowiedz
Pewnie, że będziesz głosować. Jak nie jak tak Smile
Odpowiedz
Reklama
Kasiu, głosowałam i potem sprawdzałam jak tam mój faworyt. Dowiedziałam się o tym incydencie i o burzy mózgów coby zmienić regulamin. I się "obruszyłam", ze nie bedę mogła głosować, bo nie miałam swojego wątku i mało byłam aktywna - w sensie pisania, bo oglądam codziennie. Ponieważ się przestraszyłamBig Grin że będę pozbawiona przyjemności bycia jurorem, to w te pędyWink poszukałam zdjęcia i teraz piszę, piszę, piszęBig GrinBig GrinBig Grin
No, jednym słowem Callisto dała mi kopa w... i ruszyłamBig Grin Dzięki CallistoWink
Odpowiedz
CZyli -nie ma tego złego coby na dobre nie wyszło-
A to się dziewczyny dzisiaj zdziwią gdy zobaczą ten wątek.Big Grin
Odpowiedz
No i wyszło z szydło z worka, Callisto postrach forum Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinTongue
Odpowiedz
Kasiu, jak widać przysłowia prawdę mówiąBig Grin Skoro juz sie "zabezpieczyłam" to idę spać, bo rano do pracy. Jutro zajrzę na "chałupki", jak zwykle ostatnio.
Kogoś trzeba sie baćBig GrinBig GrinBig Grin
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości