Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 2.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mój decu - inna etujka s. 170
Jak mogłaś takie swietne pracki przed nami ukrywać tak długo.
Odpowiedz
Reklama
Vika, gentelmen jest samograjemWink Wystarczy tylko dobra serwetka, która czekała 3 lata na te butelki. Tu nie malowałam celowo nakretki. W zielonej - zapomniałam i muszę ją domalować, bo też mnie raziExclamation. Przy słoiczkach też wydaja mi się lepsze niemalowane. Ale wiadomo - to kwestia gustu. I następne słoiki:                
Odpowiedz
dopiero co tu byłam... Smile
zabrałam ostatni słoik! Tongue

-------------------------------------
rany! nie zdążyłam opublikowac postu i znów coś nowego...
ten zabrany słoik to z pierwszego rzutu był...
z tego drugiego zabieram... pierwszy! Tongue
No i całe szczęście, że już się z tymi pracami ujawniłaś, bo mnie wszystkie mięśnie i kości od tego skręcenia w ósemkę bolą Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Odpowiedz
Ja też, dopiero co... a tu nowe zdjęcia i słoiki. Szalejesz MuszkoBig Grin
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
co napiszę odpowiedz to następne prace. to ja biorę pierwszy .Ależ radość dla oka Smile
Odpowiedz
Vika, w realu jest ładniejszyWink Och, bardzo się cieszę, że podobaja się moje prace. Po wczorajszych postach (w innym dziale) poczułam sie trochę jak oszustka, która udaje, ze cos robi i tylko o tym opowiada. Jak wcześniej pisałam, nie mam aparatu, bo mi przy remoncie zaginął. Celowo nie piszę,że mi zginąłExclamation, bo nikogo nie złapałam za rękę a ekipa remontowa była sama, bo ja w pracy. Dlatego kupiłam telefon z dobrym aparatem, ale cóż, po 2 tygodniach odmówił pracy, telefon, nie aparat. Musiał iść do naprawy (i jeszcze tam jestBlush). A zdjęcia które wklejam, to te których sie naszukałam po różnych płytach CD, bo kiedys ktoś zrobił, przysłał mailem itd. No to jeszcze wkleję pudełeczka. Zacznę od najstarszych                
I jeszcze takie drobiazgi:         i małe pudełeczka        
Odpowiedz
Reklama
Chyba poczekam z pisaniem .
no i nie zdążyłabym z napisaniem odpowiedzi. biore teraz małe pudełeczka.
Odpowiedz
I następne pudełka:                 A to jeszcze do lakierowania:    
Odpowiedz
no tafi mnie .ledwo weszłam na główną , a tam już nowy wpis. Jak długo jeszcze chciałaś te cuda przed nami ukrywać
Gdyby nie ta aferka konkursowa,to te cudowności dalej były by ukryte przed swiatem.
Odpowiedz
A na koniec 2 chusteczniki:     . Ten poszedł w świat. A ten, jeszcze do lakierowania bo ma być domowy    
Nie mam już więcej zdjęćBlush. Kiedy oddadzą naprawiony telefon, to zrobię jakieś zdjęcia. Bo teraz cały czas coś "dłubię". Acha, podczas konkursu zrobiłam też serduszkoRolleyes I to dzieki Wam:Heart bo sama nie wymyśliłabym serduszka, ponieważ jestem taka barzy praktycznaWink jak widać po wyrobachSmile
Dzięki za miłe słowa, miód lejecie mi na serceTongue. Wczorajszymi postami mnie zdopingowałyście do szukania zdjęć. A też i troche bałam sie pokazać co robiłam. Bo naogladałam się takich cudów w Waszych wątkachShy Ale już, koty za płoty poszłyBig Grin
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości