Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 2.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mój decu - inna etujka s. 170
Zdjęcia nie najlepszej jakości. Zaczynałam od butelek:            
Odpowiedz
Reklama
No to jestem pierwsza. No i udało się. Masz swój wątek ze swoimi pracami. Super. No, a butelki ? Naprawdę bardzo ładne. Pokazuj więcejSmile
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
Następne butelki:                
Odpowiedz
Zdjęcia całkiem dobre, nie ma co marudzić Big Grin
A butle piękne Smile
Czytałam w innym wątku że miałaś pewne problemy czy też... brakiBig Grin które przeszkadzały Ci w założeniu swojej galerii Smile ale widzę że się udało i bardzo się cieszę Smile
"Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś"
Odpowiedz
Jestem z siebie dumnaAngel Nie z butelek ale z tego, że udało się wstawic zdjęcia. HuraBig Grin. Następne butelki:     . A te dwie to juz prace z grudnia.             . Z gentelmenem były dwie, ale jedna została porwana.
Odpowiedz
No i brawo Latająca, jest wątek, są prace!
Bardzo mi się podobają Twoje butelki, chciałam wybrać najładniejszą ... i nie mogę się zdecydować... żółto-zielona jest fajowa, ale fioletowa też...
jednak już wiem, wybieram GENTELMANA, tak to mój nr jeden... a Najlepszy właśnie ma takiego Jacka na ukończeniu to może sobie też go decupnę Tongue
Odpowiedz
Reklama
Masz prawo być dumna i z butelek i z rozwiązania problemu ze zdjęciami. Świetna ta z bratkami i ta z dziewczynką. tylko zakrętki niepomalowane trochę psują efekt.
Odpowiedz
O jacie.... tylko kilka minut mnie nie było, a tu tyle ślicznych buteleczek. Bardzo mi się podobają,
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
Cieszę się, że butle sie podobają. To są tylko niektóre z tych zrobionych przeze mnie, bo cała, duuuża reszta stoi u znajomych, znajomych znajomych, przyjaciół i rodziny. Dziś niektórych wolałabym nie oglądać. Ale też widzę, jak zmieniam swój warsztat decu na lepszy. A co najważniejsze, juz teraz wiem, że nie wystarczy pomalować i przykleić serwetkę na butelceBig Grin. A na początku tak mi sie wydawało.Big Grin. Po butelkach wzięłam się za słoiki i słoiczki. I tu niektóre z nich:                    
Odpowiedz
no i barek skompletowany Smile świetne te butele i jaka różnorodność pomysłów, brawo
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości