Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cieniowanie - medium
Oj wielkie dzięki Vika, jesteś kochana. Może dzięki Tobie nie poddam się i wreszcie dojdę do tego cieniowania. Może wcale tak źle mi to nie wyszło jak na początek ale i tak wszystko zmyłam Smile Bardzo Ci dziękuję, skorzystam jeszcze dziś z Twoich rad i napiszę co stworzyłam albo mam nadzieję że pochwalę się zdjęciem Smile Jestem za bardzo taka jak się to mówi chop siup i ma być piękne Smile
Odpowiedz
Reklama
Kurczę Vika, tak to wszystko wytłumaczyłaś, że chyba zaraz sama wezmę za moje pierwsze cieniowanie. Rzucę w diabły wszystkie ważne sprawy i zajmę się farbkami Smile
If you see the wonder of a fairy tale, You can take the future even if you fail
Odpowiedz
Vikula- teraz to czlowiek przynajmniej rozumie co i jak. Jestes lepsza niz kursySmile U mnie problem tylko z opozniaczem, wiec jak bede probowac to musze isc ''na zywiol'' i sie pospieszyc.
Odpowiedz
Ja też, jako nie jedyna widzę, mam problem z cieniowaniem. ale też ze mnie samouk i to początkujący. Przez to cieniowanie malo nie schrzaniłam stolika który zrobiłam

------------------------------------------
Vika
http://artystykazakademika.wordpress.com/
Odpowiedz
artystykazakademika - załóż, proszę, swój wątek w dziale Nasze prace i tam pokazuj czego w dziedzinie decou dokonałaś...
tu udzielamy porad Wink
No i przedstaw nam się (Witalnik) - chcielibyśmy się czegoś o Tobie dowiedzieć, w ten sposób będzie nam łatwiej Cię poznać Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości