Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rękoma uczynione ... - woreczki na prezenty s, 47
#51
to nie jest masa strukturalna a kawałek gazety pogięty i przyklejony na wikol. Potem pomalowałam wszystko na biało dla wyrównania koloru i dalej postępujesz normalnie jak w decu.
Odpowiedz
Reklama
#52
Pięknie Ci to wyszło!!!!
Te aniołki doskonale pasują do "starego obrazu" ! Cała skrzyneczka faktycznie wygląda jak znaleziona na strychu!!! Taka "nadgryziona zębem czasu" !!! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#53
Pomysł z gazetą i wikolem BOMBA! Nie domyśliłabym się no i ekstra wygląda. Czekam no kolejne kreatywne pomysły, do podglądnięcia Big Grin Pozdrówka
Odpowiedz
#54
Dziękuję za miłe słowa i cieszę się iż moje wypociny podobają się. Zabawa fakturą jest naprawdę inspirująca, bo wykorzystać można prawie wszystko co mamy w domu, papier, ryż, kasze, bułkę tartą, wszystko co nam przyjdzie do głowy. Efekty naszej pracy mogą być zdumiewające. Zgapiajcie, podglądajcie i chwalcie się swoimi pracami Smile
Odpowiedz
#55
Masz rację- efekty pracy z fakturą bywają zdumiewające!! Podobają mi się kolory tej ostatniej pracy- bo ja kocham brązy- ale zupełnie nie rozumiem czemu te aniołki mają brokatowe włoski?
Należą Ci się ogromne brawa za odwagę i eksperymenty!!
Shy
Odpowiedz
#56
Ten brokat na włoskach zażyczyła sobie moja córeczka - tak chciała więc co ja się będę z nią kłócić. Jest na takim etapie, że wszystko co ma choć ciutkę czegoś świecącego jest w jej guście.
Odpowiedz
Reklama
#57
Tak tuptałam nóżkami że usłyszał to listonosz i przyniósł mi niespodziankę..... tak,tak tę konkursową .
Ucieszyłam się jak małe dziecko! Gdy dostałam paczuszkę w swoje łapki od razu zabrałam się do jej odpakowania a moje oczy ujrzały taki oto widok    
Eupsychio dziękuję i to baaaaarzo mocno za wszystkie cudowności jakie dostałam a ten notesik .... no miodzio !
Odpowiedz
#58
o super!! PP się spisała SmileSmileSmile
cieszę się że Ci się podoba



Odpowiedz
#59
Smile
Odpowiedz
#60
No, genialna to może nie tak do końcaSmile Nie zazdrość tylko bierz skrzyneczkę albo np deskę do krojenia, zakładkę drewnianą, no nie wiem co masz pod ręką i do dzieła ! Zobaczysz jaka fajna zabawa
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl