Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rękoma uczynione ... - woreczki na prezenty s, 47
#41
Przepraszam, że tak długo czekałyście na zdjęcie lampionu ze świeczką, ale daję słowo, fotograf ze mnie marnySad Zrobiłam kilkadziesiąt zdjęć i nie jestem zadowolona z efektu który zobaczyłam na zdjęciach. Jakby nie było, to trudne warunki - bynajmniej dla mnie. Koniecznie muszę poczytać i zgłębić tajniki jak się robi zdjęcia więc przepraszam za niekoniecznie udany kadr.

By podnieść sobie samopoczucie nauczyłam się robić ramki w programie graficznym a oto efekt
       


tu moja praca konkursowa    
Odpowiedz
Reklama
#42
Swietny ten lampion. NastrojowyWink
A jaki jest jego oryginalny kolor - w dzien?
Odpowiedz
#43
(11-09-2010, 08:43 PM)callisto napisał(a): Przepraszam, że tak długo czekałyście na zdjęcie lampionu ze świeczką, ale daję słowo, fotograf ze mnie marnySad Zrobiłam kilkadziesiąt zdjęć i nie jestem zadowolona z efektu który zobaczyłam na zdjęciach. Jakby nie było, to trudne warunki - bynajmniej dla mnie. Koniecznie muszę poczytać i zgłębić tajniki jak się robi zdjęcia więc przepraszam za niekoniecznie udany kadr.

By podnieść sobie samopoczucie nauczyłam się robić ramki w programie graficznym a oto efekt



tu moja praca konkursowa

jak dla mnie--bombaSmile i deseczka i lampionSmile pozdrawiam cieplo
Odpowiedz
#44
Lampion prezentuje się cudownie. Śliczny efekt osiągnęłaś Smile



Odpowiedz
#45
Shanna lampion za dnia w całej krasie prezentuje się parę postów wcześniej, bodajże na poprzedniej karcie, cały jest taki popielaty metalik, a naklejony jest papier koloru niebieskiego.
Dziękuję dziewczyny za miłe słowa, dodają skrzydeł i ogromnej mobilizacji do dalszej pracy Smile
Odpowiedz
#46
Mea culpa. Nie pomyslalam, ze to ten sam.
Odpowiedz
Reklama
#47
Jak się okazuje sposób prezentacji pracy czyni cuda Wink
Odpowiedz
#48
Gratuluję wygranej!!!! Smile
Nieskromnie powiem, że się do niej przyczyniłam, bo oddałam na Twoją pracę swój głosik Smile
Podoba mi się pomysł wykorzystania kuchennej deski Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#49
Ostatnio, oprócz zrobienia pracy konkursowej, poczyniłam wysiłki w czymś nowym dla mnie, mianowicie bawiłam się fakturą. Inspiracją była strona http://craftstudio-online.blogspot.com - pomysł na "stary obraz" ze stryszku. Bazą dla tego pomysłu jest blejtram jednak nie posiadałam nic takiego na stanie więc wykorzystałam to co miałam pod ręką - skrzyneczkę. Przyznaję się bez bicia iż to było coś fantastycznego, dawało tyle radości i satysfakcji. Pokochałam fakturki! Tak się zarobiłam w tym szaleństwie iż zapomniałam zrobić dzieciom kolację ! ( dobrze, że są na tyle duże, bo sobie same wzięły)
Może daleko do doskonałości ale chcę się wam pochwalić swoim dziełem.        
       
Odpowiedz
#50
Bardzo oryginalne.
A z czego ta faktura? Masa strukturalna?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl