Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rękoma uczynione ... - woreczki na prezenty s, 47
#31
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin



Odpowiedz
Reklama
#32
ja wiem, że diabeł tkwi w szczegółach. Chyba mam problemy ze wzrokiem, ze nie zauważyłam tego na bieżąco :| Kurczę będę musiała zaprzyjaźnić się z jakimś programem do obróbki zdjęć heheh
Odpowiedz
#33
bardzo mile oczy cieszy. Ja właśnie też się szykuję do makowego wzoru i tak mam cały czas dylemat czy tło ciemne czy jasne lepsze.
Odpowiedz
#34
(10-12-2010, 10:08 PM)callisto napisał(a): ja wiem, że diabeł tkwi w szczegółach. Chyba mam problemy ze wzrokiem, ze nie zauważyłam tego na bieżąco :| Kurczę będę musiała zaprzyjaźnić się z jakimś programem do obróbki zdjęć heheh

eeee nie w tym rzecz żeby poprawiać w programie - lepiej w realu - praca na tym zawsze zyska Smile SmileSmile



Odpowiedz
#35
Puszka ma super kolorki- brw!! Tylko na 1 fotce widać niedokładnie wycięte łodygi....podmaluj to kolorem tła( i ten brzeg też) i będzie cacy! Bardzo udana produkcja!! Smile
Shy
Odpowiedz
#36
To ja poproszę o nastrojową fotkę Smile jestem ciekawa tego efektu Smile
Odpowiedz
Reklama
#37
wkleję zdjęcia poprawionych prac jak i lampioniku w nastrojowej aranżacji gdy uporam się z kompem a ściślej z niedziałającym internetem - zlośliwość rzeczy martych Big Grin w tej chwili piszę z komputerka koleżanki.
Odpowiedz
#38
Cześć Aśka, wszystkie prace widziałam na żywo, fajne masz te pracki. Muszę chwalić swego nauczyciela bo nie dostanę więcej lekcji decu ;P
Odpowiedz
#39
(04-22-2010, 09:40 PM)callisto napisał(a): Czas najwyższy na pokazanie moich stworków. Proszę o wyrozumiałość gdyż to moje pierwsze zmagania. Teoria jest jednak praktyka... same zobaczcie.
Świeczniki są wylakierowane, natomiast butelki są jeszcze w fazie dopieszczania lakierowego. A co do świeczek... inspiracją były świece Ulki, ale ich nie malowałam tylko przykleiłam klejem jedną, a na drugą położyłam motyw i nagrzanym żelazkiem przyprasowałam.

bardzo fajnieSmile podoba mi sie ,,swieczniki genialneSmile ja kiedys zaczelam robic swiecznik i braklo mi cierpliwosciSmile
Odpowiedz
#40
Zrobienie świeczników to dla mnie czysta przyjemność - lubię to. Prawie żadnej pracy, bo przyklejanie było na żelazko Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl