Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rękoma uczynione ... - woreczki na prezenty s, 47
Omatko!! Ja też chcę umieć robić "na szybko"!!!!! U mnie wszystko "na wolno" albo "na bardzo, bardzo wolno".... Sad

Ale chyba nie podmalowywałaś??? ?Bo jak można podmalowywać "na szybko"???

A serducho też "na szybko"????? OMATKO!!! Tym "szybkim" mnie zastrzeliłaś!!! Tylko jedno słowo mam w głowie.... "szybko"....
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
Piękne te czarne szybkie wyroby! Piękne!
Odpowiedz
"Tak na szybko"- to co Ty zrobisz jak się przyłożysz do pracy?Bardzo, ale to bardzo podobają mi się Twoje prace.
Odpowiedz
Dziewczynki kochane moje HeartHeartHeart nawet nie wiecie jak bardzo się cieszę z waszych zachwytówSmile

Nic przed wami się nie uchowa, wszystko dojrzycie swoimi patrzałkami Big Grin
Tak, podmalowałam tło. Myślałam, że nie ma takiej potrzeby jednak po przyklejeniu serwetki bardzo widoczne były paski.

Jak dla mnie było na szybko, bo ostatnio lenistwo mnie ogromne wzięło. Siedziałam nad nimi gdy dostałam zamówienie na tacę, klucznik i tabliczkę łazienkową. Więc zamiast lakierować w nieskończoność Wink zaszalałam verniksem szklącym.


Muszko doprawdy nie denerwuj się, jam cierpliwa Smile
Odpowiedz
Ojojoj ale ładne prace ... a serduszko prze prze przeeepiękne Heart
Callistuś daj inne ujęcia tego serduszka, abym mogła oczy nacieszyc...no daj Smile
Odpowiedz
Zawstydziłam się i zarumieniłam Blush tyle ciepłych słów dostałam od was.
Sialona z dedykacją dla Ciebie inne ujęcie

[Obrazek: DSC_4703.JPG]


tak patrzę na to zdjęcie i chyba nie bardzo mi wyszło. Jutro zrobię lepsze jakby co.

A jeśli chcecie jakieś moje serwetki dajcie znać, wezmę na sabat Smile
Dla przypomnienia link Smile))))
Odpowiedz
Reklama
Serducho piekne. A czarny komplecik- brak slowSmile
Odpowiedz
Obrazek i pudełeczko śliczne.. Sama bym się chyba bała zrobić na czarnym tle, ale efekt końcowy super. A seruszko to już nie wiem co mam powiedzieć... Ahhh śliczne Smile
Odpowiedz
a ja mam pytanie techniczne - co do tego czarnego- rozumiem, ze najpierw pomalowałaś na biało, potem przykleiłaś serwetkę a później pomalowałaś całe tlo na czarno czy coś pokręciłam bo mi nie chce wyjść tak ladnie dlatego pytam
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
Zrobiłam dokładnie tak jak myślałaś. Serwetkę kleiłam po całości na żelazko, odstające boki wytarłam papierem ściernym na kostce. Tam gdzie mocniej przytarłam podmalowałam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl