Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rękoma uczynione ... - woreczki na prezenty s, 47
#21
Strasznie długo mnie tu nie było, aż wstyd <zawstydzony> Na usprawiedliwienie dodam, ze miałam troszkę zamieszania w życiu, ale już jest ok.
Decu prawie nie ruszyłam, ale ostatnio wpadł mi w ręce lampionik nad którym się męczę Wink jest w fazie szkliwienia. W najbliższym czasie postaram się wkleić zajęcie.
Odpowiedz
Reklama
#22
Trzymamy Cię za słowo- lampionik, faza szkliwienia- brzmi intrygująco!
Shy
Odpowiedz
#23
To niesprawiedliwe, że czas tak szybko biegnie. Jak już znajdzie się wolna chwila, to nie wiadomo co z nią zrobić, zabrać się za nadrabianie zaległości czy poświęcić go dla samej siebie. Częściej wygrywają obowiązki, u was też tak jest ?
wklejam parę zdjęć lampioniku. Szkliwienie nie jest takie trudne jak mi się wydawało na początku. Jednak jedna ze ścian jest okropna, co widać na zdjęciu. Otóż lampionik spokojnie sobie leżał i położywszy już lakier szklący "odpoczywał " sobie na biurku. Za godzinkę idę sprawdzić co się dzieje, otworzyłam gały z zdumienia ze z pozycji leżącej lampionik zmienił na stojącą. Okazało się, że córeczka mi "pomogła". Oczywiście, że część zjechała i próbując ratować zaczęłam jechać pędzlem i rozkładać te paskudy.... Nie jestem zachwycona efektem końcowym, na tej ścianie lampionu porobiły się małe dziurki. I pytanie dla was, zalać jeszcze raz tą ścianę i szklić?


Załączone pliki Miniatury
               
Odpowiedz
#24
Lampionik jest śliczny. Jestem strasznie ciekawa jaki daje efekt wieczorkiem ze świeczką
Nie wiem jaki masz preparat szklący ale myślę że ponowne zalanie może pomóc.



Odpowiedz
#25
świeczuchna w lampioniku dodaje całości wieczorową porą gdy dziewczyny już śpią , w ręku kieliszek wina, a w tle nastrojowa muzyczka leci... <marzyciel> postaram się zrobić zdjęcie ze świeczką dla przykładu.
A szklę wodnym lakierem szklącym firmy renesans, ale nie wypalałam w piekarniku.
Odpowiedz
#26
hmm to nie wiem czy wodny można naprawić -żywicą toby się dało



Odpowiedz
Reklama
#27
Ja myślałam, ze to jest od środka zdobione!! Bardzo fajnie wyszło- musi być niesamowity efekt z zapaloną świeczką...no i ta lampka wina + jeszcze ktoś do przytulania Wink
Shy
Odpowiedz
#28
A dzisiaj pokażę co zrobiłam przez weekend. Puszka po mleku wykraczona jednoskładnikowcem na czarnym tle. Efekt nie najgorszy - chybaConfused


Załączone pliki Miniatury
           
Odpowiedz
#29
Proste i fajny efekt, jedyne do czego się "doczepię " to nierówno pomalowany brzeg u góry Wink



Odpowiedz
#30
och.. masz sokoli wzrok Wink A tak poważnie mówiąc jak założę przykrywkę na puszkę to tego "babola" nie widać i to mnie ratuje Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl