Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rękoma uczynione ... - woreczki na prezenty s, 47
#11
Ponieważ miałam dość zbierania chusteczek rozszarpanych przez psa po całym domu musiałam coś z tym zrobić i zaradzić zapędom mego jeszcze głupiutkiego psa. Nie mam pojęcia dlaczego je sobie upodobał. Jakieś sugestie? Wink
Pierwszy raz kleiłam magikiem wstążeczkę do chustecznika i miałam trochę obaw czy sobie poradzę z odpowiednią ilością kleju. Myślę, że jak na pierwszy raz nie jest tragicznie, a może się mylę? Jeśli tak, to proszę o sugestie.


Załączone pliki Miniatury
           
Odpowiedz
Reklama
#12
Bardzo ładny chustecznik. Lubię takie spokojne kolory. Ciekawe , czy psu się będzie podobał ??
Odpowiedz
#13
Dziękuję i cieszę się, że się podoba. Wiesz Ulu i ja lubię spokojne tonacje, a brązy i beże są moimi ulubionymi kolorami.
Odpowiedz
#14
kokardka rulez!
jakiś szybki kurs robienia kokardek?
pozdrawiam
Aga
Odpowiedz
#15
Dziewczyny bardzo dziękuję, to miłe że mogę w czymś pomóc. Kursik zrobię, na jutro będzie gotowe bo dziś komp mi szwankuje. Nie mam pojęcia dlaczego właśnie dziś uparł się i muli okropnie. Złośliwość rzeczy martwych?
Odpowiedz
#16
Może go oczyść ???
Jest kilka takich programów czyszczących !!
n.p. Easy Cleaner albo CCleaner albo Ad-ware do czyszczenia szpiegów.
Wszyskie bardzo proste programy. Oczyścisz komputer z niepotrzebnych plików.
Odpowiedz
Reklama
#17
Najbardziej podobają mi się świece.
Odpowiedz
#18
Lusiu to mogę być dumna z nich bo to są moje pierwsze w życiu świece. Pierwsze koty za płoty Smile
Odpowiedz
#19
jest napisany na dysku, tylko fotki gdzieś się zgubiły <wstyd> miałam troszkę zamieszanie z komputerem. Jak nie znajdę fot, to zrobię na poczekaniu.
Nawet wątek odpowiedni stworzono na kursikiSmile
Odpowiedz
#20
Pokaż coś nowego, bo chciałabym pooglądać chociaż.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl