Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RE: Słoneczne różności - ślub na forum str. 50
Coś z niczego - czyli organizer na papiery do nowej pracowni Maloli. Przerobiłam pudło po tabletkach do zmywarki - okazuje się że zakup zmywarki nie tylko ułatwił mi życie, ale również dostarcza materiałów do twórczości.

Home is where the cat is
http://kocieszalenstwo.blogspot.com/
Odpowiedz
Reklama
O kur... czaczki, zajebiste!!!!
Odpowiedz
Super, super. Rozumiem że Malolka jest juz szczęśliwą posiadaczką segregatora?Wstrzeliłaś się w punkt do pracowni - a do tego umieściłaś tyle fajnych "opinii" o właścicielce. No i coś z niczegoSmile Brawo Marta Clap
Nie wszyscy muszą mnie lubić. W końcu nie każdy ma dobry gust..Smile
Odpowiedz
Uwielbiam dawanie nowego życia takim niepozornym przedmiotom Wink
Pięknie wyszło. Z charakterem!
____
"Nie tyl­ko sztu­ka i wie­dza, ale także cier­pli­wość mu­si być częścią dzieła."
- Johann Wolfgang Goethe
Odpowiedz
Kurde,a AR przeciął pudełko od tabletek na pół Naughty Naughty Naughty
Fajnie się obrabia taki mocny karton,co nie Marta?
Segregator Twój dla Maloli świetnySmileSmile
wszystkiego dobregoSmile
Odpowiedz
(02-22-2017, 10:37 AM)muszka napisał(a): Super, super. Rozumiem że Malolka jest juz szczęśliwą posiadaczką segregatora?Wstrzeliłaś się w punkt do pracowni - a do tego umieściłaś tyle fajnych "opinii" o właścicielce. No i coś z niczegoSmile Brawo Marta Clap
Malolka jest posiadaczką na odległość, bo jeszcze się nie widziałyśmySmile Opinie o właścicielce same się cisnęły na pudełko, nie dało się inaczej Smile

(02-22-2017, 11:50 AM)mery napisał(a): Kurde,a AR przeciął pudełko od tabletek na pół Naughty Naughty Naughty
Mery, zależy do czego potrzebujesz pudełko, połówka też może się przydać Smile
Home is where the cat is
Odpowiedz
Reklama
(02-22-2017, 10:37 AM)muszka napisał(a): Super, super. Rozumiem że Malolka jest juz szczęśliwą posiadaczką segregatora?Wstrzeliłaś się w punkt do pracowni - a do tego umieściłaś tyle fajnych "opinii" o właścicielce. No i coś z niczegoSmile Brawo Marta Clap
Malolka jest posiadaczką na odległość, bo jeszcze się nie widziałyśmySmile Opinie o właścicielce same się cisnęły na pudełko, nie dało się inaczej Smile

(02-22-2017, 11:50 AM)mery napisał(a): Kurde,a AR przeciął pudełko od tabletek na pół Naughty Naughty Naughty
Mery, zależy do czego potrzebujesz pudełko, połówka też może się przydać Smile
Home is where the cat is
Odpowiedz
O kurka, ale świetny pomysł! Myślałam, że to zwykły segregator, a tu taka niespodzianka! Te pudła od tabletek sztywne są i fajne. Ja tez swoje wywalam...
Nie krytykuje się tylko tych, którzy nic nie robią
Odpowiedz
Kapitalny pomysł, a te przymiotniki o przyszłej właścicielce - trafione w punkt. Brawo.
"Najlepszych rzeczy w życiu nie można dostać za pieniądze." Albert Einstein
Odpowiedz
Pewnie że fajne Smile Bo tworzone z pasją i sercem Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości