Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RE: Słoneczne różności - ślub na forum str. 50
Jako antytalent plastyczny i manualny (guzik umiem przyszyć i na tym się kończy), strasznie zazdrościłam wszystkim którzy coś umieją zrobić samodzielnie - namalować, pokleić, wyciąć, ozdobić, skomponować wzory i kolory. Buszując na stronach z giełdami wyrobów rękodzielniczych zachwyciłam się notesami ręcznie robionymi (okładka z futerka, i inne tego typu kiczowate cudeńka), potem poczytałam jak się takie rzeczy robi na różnych blogach i stronach, a potem to już poszło samo .... zaczęłam kupować papiery, dziurkacze, wstążeczki, naklejki, nożyczki, a to co wydłubałam możecie pooglądać na zdjęciach.
Niektóre NAWET mają swoich nowych właścicieli Smile

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Reklama
Ożesz.. cudne. I co ty mi tu wyjeżdżasz z antytalentem, ja tu widzę kompletne przeciwieństwo. Baranki już chcą do mnie Wink
Odpowiedz
Piekne. Ja porywam niebieski.
Odpowiedz
Oba notesy mam na stanie dostępne Smile w środku notesów są kartki samoprzylepne albo bloczki klejone z boku. I poczekajcie z zachwytami jak następne zdjęcia wrzucę Tongue notesów mam około 30 sztuk jeszcze Smile
Odpowiedz
I jeszcze kilka notesów... to lubięSmile

Załączone pliki Miniatury

Home is where the cat is
http://kocieszalenstwo.blogspot.com/
Odpowiedz
Bardzo fajne. A powiedz masz zbyt na nie - bo 30 sztuk to faktycznie dużo, co z tym robić.Cool
Najlepsze rzeczy są w życiu za darmo. 
Odpowiedz
Reklama
Śliczne notesyWink
Odpowiedz
nooo... ja też nic nowego nie powiem - fajne one Smile
Odpowiedz
(01-21-2012, 12:28 AM)grarut napisał(a): Bardzo fajne. A powiedz masz zbyt na nie - bo 30 sztuk to faktycznie dużo, co z tym robić.Cool

Leżą sobie w sklepie i czekają na klienta... czasem więcej się sprzedaje, czasem mniej, to normalne Smile mnie sprawia przyjemność samo tworzenie, a że przy okazji się sprzeda i jest kasa na kolejne rzeczy, to już dodatkowy bonus Smile
Home is where the cat is
http://kocieszalenstwo.blogspot.com/
Odpowiedz
Fajne takie notesiki... Chociaż szkoda je "niszczyć" zapiskami... Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości